13 260x200У нових державних будівельних нормах щодо містобудування (ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»), які вступили в дію з 1 вересня 2018 року, введено обмеження максимальної висоти житлової забудови в залежності від класифікації населених пунктів та чисельності їх населення.

logo DABI 260x20019 жовтня Державне агентство з питань електронного урядування України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України та міжнародні партнери – Фонд «Євразія» (проект «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid) і благодійна організація «Фонд Східна Європа» підписали Меморандум про співробітництво у сфері автоматизації адміністративних процесів у будівництві.

imagesУрядом України та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) було підписано Лист про внесення змін № 3 до Фінансової угоди між Україною та ЄІБ, яким подовжено реалізацію інвестиційного проекту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв» до 2020 року.

derevojerelokasht52019p0Компанія Jerelo розробила енергодерево «SmartCityTree Каштан» для підзарядки мобільних гаджетів та гіробордів. Автономний пристрій встановили у столичному парку Муромця, передає delo.ua. «Розумне» дерево не лише дозволяє одночасно заряджати 24 мобільні пристрої через USB і чотири гіроборди, а й роздає Wi-Fi на 50 м та дозволяє послухати романтичну пісню передану через Bluetooth на вбудовані колонки.

7664У Миколаєві відремонтували та комплексно термомодернізували школу №60 - у кожному класі встановили електронні термостати, радіатори з елементами терморегулювання, а також датчики, які показують температуру, рівень CO2 та вологість.