322096В 2018 году на финансирование дорожной отрасли запланировано направить 44 миллиарда гривен Кабинет министров Украины утвердил 5 программ ремонта и строительства дорог на 2018 год. Об этом сообщил и.о. главы "Укравтодора" Славомир Новак в интервью "РБК-Украина". "Основная программа предусматривает бюджет 6,6 миллиарда гривен. В ее основе - продолжение ремонтных работ по всей стране на участках дорог, которые мы начали ремонтировать в 2017 году.

nedobud 1«Хмарочос» поговорив з киянами-інвесторами, які вирішили придбати квартиру в одній з новобудов, що стрімко зростали і продовжують зростати по всьому місту. Але саме цим людям довелося стикнутися з тим, що забудовники вирішили покинути їх напівдорозі.

fcd467d7b3349b271327a32de878da3c MЧим ПАТ «Харківський плитковий завод» допомогла Угода про асоціацію та як вітчизняному кахлю вдалося привернути увагу вибагливих європейських клієнтів Назар Ванюшин розповів «СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ»

«Продукцію харківського плиткового заводу можна легко знайти в багатьох будівельних маркетах Великої Британії, Німеччини, Польщі», – каже директор Тендерного Комітету Керамічної Групи «Golden Tile» Назар Ванюшин. (ПАТ «Харківський плитковий завод» входить до керамічної групи «Golden Tile». - Ред.) Нині це підприємство випускає приблизно 18 мільйонів квадратних метрів плитки. Частка харківського кахлю в загальноукраїнському виробництві складає 30 %.

48808e128cefc059fe416d32c06387e3 MФедерація роботодавців запросила представників бізнесу, профільних асоціацій та органів виконавчої влади для обговорення та формування спільних ініціатив із вирішення нагальних проблем у сфері користування надрами. І справжній аншлаг за засіданні Комітету з надрокористування ФРУ став ще одним підтвердженням того, що ця тема є вкрай важливою для підприємців.

1200x63000Бажаєте жити в Честері, чому б ні, в «Новій Англії» це можливо, адже вже відкрито довгоочікуваний продаж квартир в новому будинку 2-ї черги. Як і однойменне місто в Великобританії, будинок «Честер» розмістився неподалік «Ліверпуля», що у 1-ій черзі. Довкола нього розташовано сквер, дитячий майданчик, літній театр, а трішки далі – школа і дитячий садок.