Sertifikat RH 2018Група компаній Royal House продовжує лідирувати серед українських компаній в сфері відповідності високим європейським стандартам якості та безпеки продукції.

Завод Royal Engineering, що входить до складу групи компаній Royal House, отримав сертифікат відповідності виробничого контролю згідно із системою 2+, Регламенту 305 на стіновий модуль ТМ Royal House, який відповідає гармонізованому європейському стандарту EN 14992: 2007+А1 до:2012.

1479979989 arhitektura 260x200Активне зростання кількості якісних архітектурних проектів на сучасному європейському рівні в Україні почнеться протягом 5 років. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на круглому столі «Українські реалії проектування. Вектор розвитку», організованому BRDO.

777indexМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, планується переглянути застарілу норму щодо обов’язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

3333inde4444xДержархбудінспекція готова сприяти будівництву кожного сільськогосподарського об’єкта, а також надавати всі необхідні консультації та роз’яснення для якісної реалізації відповідних проектів. На цьому наголосив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час міжвідомчої наради з питань оптимізації вимог до будівництва тваринницьких комплексів, що відбулась 8 лютого під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка. У заході також взяли участь представники Мінрегіону, Мінекології, Держпродспоживслужби, проектних інститутів, тваринницьких підприємств та громадськості.

000000indexДепартаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській області видано сертифікат про готовність до експлуатації розвідних мереж водопостачання в с. Сергіївка Солонянського району.