1111У розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів. За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

NSV 6921 260x200Робота засобів масової інформації дозволяє суспільству зрозуміти куди рухається країна і як змінюється система менеджменту у процесі децентралізації. Особлива роль належить регіональним ЗМІ, які, як на мене, мають більше довіри від громадян і є більш об’єктивними у висвітленні якісних змін на місцях. Настав час відкрити потужний інформаційний фронт не лише для донесення результатів децентралізацій, а й для захисту реформи.

obladatel zolotogo kubka stroiteley ukrainy 2019 komanda vivat invest 0З 12 по 14 квітня на «Агромат-Арена» у Києві визначився переможець 16 Кубку будівельників України. Ним стала команда «Віват Інвест», яка у серії післяматчевих пенальті виборола першість у своїх суперників – «Агромат-Луцьк».

2019 04 19 dbn 260x200Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вивчатиме доцільність влаштування на зупинках громадського транспорту спеціального, більш міцного покриття для автобусів/тролейбусів/маршрутних таксі.