IMG 3997Які головні критерії успішного продажу квартир та які факапи?

Як працювати з клієнтами на перспективу?

Чому складні клієнти приносять найбільші прибутки?

Яку комунікацію слід обирати?

Відповіді на ці питання активно шукають менеджери з нерухомості. Головні тренди продажу нерухомості – продавати комфортне життя, а не квадратні метри в один голос стверджують експерти з продажу житла. Своїми секретами ефективних продажів ділились спеціалісти найуспішніших ЖК Києва та області на Презентації «Результати IV аудиту відділів продажу 100 ЖК Києва та області».

images22Понад 65% потенційних покупців вважає ціну найголовнішим пріоритетом при виборі квартири в тому чи іншому ЖК. В той же час понад 57% опитаних зазначили, що важливим при виборі квартири є імідж забудовника.

Про це на Презентації результатів IV аудиту відділів продажу 100 ЖК Києва та області» повідомила Вікторія Берещак, головна експертка інформаційно-аналітичного порталу 3m2.

7194e85 292568В июле городские власти Киева намерены запустить пилотные проекты с целью раздельного сбора твердых бытовых отходов. В городе планируют установить до трех тысяч контейнеров для отдельных фракций – пластика, стекла.

58 main new.1541079447С целью увеличения пропускной способности в Соломенском районе в 2019 и 2020 годах капитально отремонтируют путепровод на пересечении проспектов Комарова и Леся Курбаса с железной дорогой Киев-Волынский – Святошино (возле платформы «Борщаговка»).