20191017 г108117 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроект №1081 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва”, який регламентує впровадження електронного кабінету забудовника, тобто, здійснення всіх дозвільних процедур у будівництві в електронному форматі.

imgbig 13Киевлянам показали, как продвигается строительство нового детского сада на улице Радунской на Троещине.

«Начали строительство в этом году. И уже построили три этажа и на 70% верхний технический этаж. Планируем открыть садик в августе 2020 года», – сказал мэр Киева Виталий Кличко.

Рассчитан детсад на 260 мест – 14 групп. Его построят с бассейном, спортивным и актовым залами, кабинетами логопеда и психолога.

AppleDay oct19 Три роки тому в «Новій Англії» народилося унікальне, веселе і захоплююче свято – День яблука, яке вже стало традиційним для мешканців комплексу та жителів столиці.

З того часу щороку в ЖК «Нова Англія» збриються гості на частування яблучних смаколиків та позмагатися у конкурсі на найдовшу яблучну шкірку.

999Український ринок нерухомості розвивається і поступово інтегрується у світовий. Про це повідомила Ольга Соловей - співзасновниця «Українського клубу нерухомості» (URE Club) та організатор V EE Real Estate Forum and Awards, в якому будуть представлені найкращі будівельні та архітектурні проєкти країн Східної Європи.

222211 – 13 октября в Черкассах состоится первая конференция про архитектуру, искусство и глубину жизни ARCHART: Ты. Контекст.Среда, которую проводит компания MANEZH – украинский разработчик и производителей систем защиты от солнца.