Лідер з виробництва паперових мішків

1DSC06659Делегація всеукраїнської спілки виробників будматеріалів за медіапідтримки журналу Prof Build відвідала сучасне підприємство з виробництва паперових мішків для будівельної, харчової та хімічної галузей ‒ «Памібро», що розташувалося у Брошневі-Осаді на Рожнятівщині (Івано-Франківська область). Упаковка нині ‒ «обличчя» будь-якого товару, як, зрештою, одяг для людини. Тому велику увагу на підприємстві приділяють зовнішньому вигляду продукції, її міцності, герметичності та екологічності. Папір для мішків виготовляють з целюлози на основі високоякісної деревини, клеюча суміш розроблена на основі картопляного крохмалю, а барвники ‒ виключно водні, без додавання емульсій.

Екскурсію підприємством провели представники ТОВ «Памібро» ‒ голова наглядової ради Ілля Шутак та директор заводу Роман Цимбалістий, які розповіли про надсучасну виробничу лінію німецької компанії Windmöller und Hölscher, запущену у 2008 році. Вона дає можливість виготовляти 2-х, 3-х і 4-шарові мішки різних розмірів з нанесенням чотирьохкольорового друку, з ламінованим або поліетиленовими вставками та перфорацією. А рік тому було введено ще однулінію з виробництва паперових мішків Windmöller und Hölscher і 8-кольорову машину флексографічного друку компанії UTECO. Серед численних клієнтів компанії ‒ відомі виробники цементу «Євроцемент Груп» і Knauf.

Продукція підприємства відповідає екологічним нормам України, світовим вимогам, ДСТУ 2226-88 та ТУ виробника. Крім того, відповідно до укладеного договору з ТОВ «УкрМед- Серт», на підприємстві було проведено навчання та впроваджено систему управління якістю. Вже вісім років поспіль компанія працює за міжнародним сертифікатом ISO 9001- 2008. Тож український виробник має всі шанси увійти до п’ятірки світових лідерів з виробництва паперових мішків.