На Львівщині у звичайній сільській школі, завдяки впровадженню НОП, значно зросла успішність учнів

IMG 9989 260x200“Раніше в селі Наварія на Львівщині на цьому місці роками стояв довгобуд. А діти були змушені навчатися у непридатних, не пристосованих приміщеннях. Тепер тут сучасна школа на 330 учнів з необхідними комфортними умовами для навчання, теплим фасадом та сучасним дизайном за принципами Новий Освітній Простір.

Діти щасливі тут навчатися, вони стали перемагати на олімпіадах та різних змаганнях. Адже в такій школі дуже легко гарно вчитися, сюди хочеться бігти на уроки”, — повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. У наварійській школі був зроблений теплий і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах — мотивуючий простір і сучасне обладнання.

Також тут впроваджені всі необхідні умови для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, щоб вони також могли отримувати якісну освіту на рівні зі всіма учнями. Наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків в Україні впроваджують принципи Нового Освітнього Простору (#НОП). Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар‘єрність. “НОП було започатковано у 2016 році у звичайній сільській школі у Путрівці Київської області.

Дотепер зміни, які розпочались тоді у закладі, не завершуються. Плануємо, що у найближчі роки НОП буде реалізовано у всіх опорних школах України, а до 2030 року — усі школи та дитячі садки матимуть такий Новий Освітній Простір”, — додав Парцхаладзе.

Довідково

Новий Освітній Простір (НОП) – це цікавий та комфортний простір, який створюється в школах України за 4-ма основними принципами: енергоефективність; сучасне обладнання; мотивуючий простір; безбар‘єрність.

Мета – створення умов для якісного навчання дітей в “Новій Українській Школі”. Проект ініційовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.

НОП — школи, в яких хочеться навчатися!