У Чернівецькій області відкрили гімназію, оновлену за принципами Нового Освітнього Простору

1 11 260x200“Оновлена гімназія №2 у місті Сторожинець Чернівецької області — ще один чудовий приклад втілення Нового Освітнього Простору. Тут добудували новий корпус, в якому облаштували комфортні умови для учнів та відкрили 2 нові групи для дошкільнят. Тепер це школа-дитячий садок.

І це ще не все! Яскравий дизайн — стіни розмальовували місцеві художники і вчителі малювання. Мотивуючий простір — навіть сходи навчають англійської, а підлога — геометрії. Також енергоефективність — гімназію опалює твердопаливна котельня з енергозберігаючими котлами. Таким має бути сучасний навчальний заклад.

Приємно бачити, як НОП набирає обертів по всій країні”, — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. У новому корпусі гімназії розмістилися сучасна спортивна зала з роздягальнями та душовими, а також кабінети біології, хімії, фізики, інформатики та трудового навчання.

Класи та кабінети оснащено сучасними меблями та оргтехнікою. Зараз у гімназії навчається 117 учнів. Лев Парцхаладзе нагадав, що нині вже понад 300 шкіл та дитсадків активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору.

Довідково

Новий Освітній Простір (НОП) створюється в навчальних закладах України за 4-ма основними принципами: — енергоефективність; — сучасне обладнання; — мотивуючий простір; — безбар‘єрність.

Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в “Новій Українській Школі”.

Проект ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.

НОП — школи, в яких хочеться навчатися!