На пішохідному мосту на Труханів острів поклали бетонні плити

68830498 2833555390048749 2790239728778084352 oПрацівники «Київавтодору» поклали на окремих ділянках пішоходного мосту, який веде на Труханів острів, бетонні плити. Зміцнити конструкцію плитами вирішили після того, як другого серпня відвалився один із противажелів, які було встановлено у 2010 році.

Бетонні баласти було прикріплено знизу моста, біля опор. Тепер комунальники вирішили замінити зруйнований противажіль конструкцією поверх покриття на мосту.

Інженер і архітектор Buro-o Дмитро Макагон пояснює, що з точки зору прикладання навантаження немає особливої різниці, де буде розташовано баласт: згори чи знизу. Функція баласту – притискати до опори моста балку. Це свого роду преспап’є. Утім, на думку Макагона, теперішнє рішення – непривабливе та незручне. Комунальники поклали на міст заводські дорожні плити і змайстрували пандуси з дерев’яних дощок.

У «Київавтодорі» «Хмарочосу» повідомили, що це протиаварійні роботи – тимчасове рішення. Плити наразі слугують балансиром, поки не буде відновлено противажіль під мостом. До цього часу комунальники зроблять бетонні пандуси для зручного з’їзду велосипедистів. Потім їх демонтують. «Про терміни капітального ремонту конструкцій паркового пішохідного мосту КК “Київавтодор” повідомить пізніше», – сказали у пресслужбі. Парковий міст через Дніпро, що веде на Труханів острів, востаннє ремонтували у 2017 році.

Джерело:Хмарочос