Енергоощадне вуличне освітлення

00000indexДепартаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області в січні 2018 року зареєстровано 415 документів дозвільного характеру. Серед них – 174 повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 212 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 3 дозволи та 26 сертифікатів.

Зокрема, закінчено будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури в Миронівському та Семенівському районах, а також в містах Кременчук та Миргород. Нове вуличне освітлення на сонячних батареях встановлено в паркових зонах села Великі Сорочинці.

У Степанівській школі на вул. Миру, 37 здійснено реконструкцію автономної твердопаливної котельні із заміною котлів. У той же час, у спеціалізованій школі № 5 Миргородської міської ради на вул. Івана Білика, 4 капітально відремонтовано спортивний зал та роздягальні.

Крім того, в регіоні за останній місяць розпочато модернізацію об’єктів медичного, спортивного та культурного призначення. Так, у Полтаві проводиться термосанація комунального закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» на вул. Миколи Дмітрієва, 5.

У селі Омельник Кременчуцького району планується капітальний ремонт першого поверху культурно-спортивного комплексу «Дивограй» Омельницької ОТГ за адресою: вулиця Центральна, 67. У селі Чутівка Оржицького району стартує реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу, а у селі Абрамівка Машівського району – будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-299.

Прес-служба ДАБІ України