На Миколаївщині підрядник сплатить штраф за будівництво соціального центру з порушеннями

32426597 concept of businessman that builds a new businessУправлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області в судовому порядку доведено правомірність дій щодо накладання штрафних санкцій на підрядну організацію – ТОВ «МІО-СТРОЙ». Такий чином, підприємець має сплатити до державного бюджету 62 010 грн.

Раніше, під час позапланової перевірки посадовою особою Управління встановлено, що роботи з капітального ремонту будівлі територіального центру з надання соціальних послуг в м. Очаків на вул. Шкрептієнко, 10 не відповідають проектній документації. Крім того, на об’єкті не було забезпечено приймальний контроль виконаних робіт, а будівельні роботи виконувалися особами, що не пройшли необхідного навчання.

За результатами перевірки підряднику було видано припис про усунення порушення вимог містобудівного законодавства, а згодом також накладено штраф у розмірі 62 010 грн.

Не погоджуючись із зазначеною постановою, ТОВ «МІО-СТРОЙ» звернулося до Миколаївського адміністративного окружного суду з позовом про її скасування. Однак, суд прийняв рішення на користь органу держархбудконтролю, яким визнав законність дій його посадових осіб та підтвердив правомірність постанови про накладення штрафу.

Прес-служба ДАБІ України