DSC 1367С 3 по 5 апреля на территории Международного выставочного центра состоялись международные специализированные выставки Addit Expo 3D, PlastExpoUa и Киевская Техническая Ярмарка, посвященные новейшим технологиям переработки полимеров, машиностроению и аддитивному производству.

Eucon conference may 2018 250x150Шановні пані та панове!

Раді Вам повідомити, що10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу», перший день форуму пройде 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня 2018 року в Гданську.

1111Головною темою Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2018 стане – З’ЄДНАННЯ (CONNECTIONS). 
20-21 квітня 2018 року у Києві відбудеться 11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions. Фестиваль вперше в своїй історії об'єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі. Усі вони приїдуть в Україну для того, щоб стати кураторaми однієї спільної події. Фестиваль включатиме лекції, дискусії, воркшопи, майстер-класи, виставки та інші формати. 


IMG 2444Вот уже второй год подряд в Киеве проходит международная профессиональная выставка и конференция, демонстрирующая мировые и украинские достижения в области интеллектуальных систем и автоматизации, энергоэффективности и smart-решений для создания «умного дома» и «умного города».

260218Як просувається децентралізація на місцях? Як працює митний експеримент? Які дорожні роботи закуповували області і міста в минулому році? Як проходять тендери в цьому році?

Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на круглому столі Дорожнього клубу, присвяченому "гарячим" питань дорожньо-будівельної галузі.

AdditExpo3DЗ 3 по 5 квітня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться II Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2018.

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

mipЗ 3 по 5 квітня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться X Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2018».

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

PlastExpo logo webЗ 3 по 5 квітня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться X Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA – 2018.

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

22.02.2018Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів організовує

в рамках XXXI міжнародної виставки по будівництву, новим технологіям і матеріалам «Ваш дім, Одеса»

22 лютого 2018 року

конференцію «Інноваційні енерго- та ресурсоефективні будівельні матеріали та конструкції в сучасному будівництві, реновації та реставрації»

HD 250 150Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному дорожньому та будівельному форумі «IR&BF», який відбудеться 13-14 березня 2018р., початок о 10:00, на базі міжнародної виставки важкої спецтехніки «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА», виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1.

27072742 1586898228067635 9108274182762425742 nВже зовсім близько найромантичніший день року – День усіх закоханих, коли у повітрі витає любов, щирість, нестримні почуття та романтичний настрій.

Саме тому ми у «Новій Англії» разом із партнерами готелю на річці Bakkara Hotel та Ювелірним Домом ZARINA приготували для гостей відділу продажу – романтичний розіграш цінних подарунків.

250х350Запрошуємо Вас стати частиною спеціалізованого будівельного форуму - «Smart Build Forum», який відбудеться 4 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

250 x 150SMART BUILDING - міжнародна професійна выставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення "розумного будинку" і "розумного міста".

news logo b 99 150x100В подготовке к торжественной церемонии награждения победителей и лауреатов общенациональной программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА-2017», которая состоится 24 марта в Национальной опере Украины им. Т.Г.Шевченко, наступает наиболее динамичный, наиболее ответственный и одновременно самый интересный, интригующий этап.