IMG 474722 лютого за ініціативи Івана Миколайовича Салія, президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, відбувся діловий тур на Комбінат малоповерхового домобудування «Камбіо» у м. Одеса. Захід був присвячений 21-річчю діяльності підприємства. У рамках туру на учасників чекали прогулянка виставковим комплексом «Камбіо», знайомство з інноваційними підпірними системами, рішеннями з благоустрою, відвідування єдиного в Україні Музею бетону… Виробів з нього тут – понад 6000 найменувань! Уявляєте?

o 17 00823Балконні з’єднувачі FORBUILD польського виробництва — це надійне конструктивне рішення, яке дозволяє зекономити кошти, нерви та зусилля у боротьбі з містками холоду й пліснявою, а ще — вийти на новий рівень енергозберігаючого будівництва. Нещодавно ця продукція стала доступною українським споживачам. Презентує новинку на вітчизняному ринку компанія SANPOL.

IMG 0115Чотири захопливих дні, з 12-15 лютого у польському місті Познань проводилася міжнародна виставка будівництва й архітектури – Budma. Форум, заснований ще у 1978 році, вважається масштабною подією Центральної та Східної Європи, що демонструє сучасні технології та досягнення будівельної індустрії. На території виставкового центру Poznan International Fair пропонувалися продукція та послуги широко тематичного наповнення, велися ділові перемовини, а все це було приправлено різносторонньою програмою заходів: конференцій, семінарів та конкурсів. Організатор виставки – Міжнародна Познанська Ярмарка (MTP) – подарувала учасникам безліч інсайтів для бізнесу, натхнення, знання і… золоті медалі.

images54Як живе індустрія лакофарбових матеріалів (ЛФМ) і чи можуть вітчизняні виробники конкурувати із закордонними компаніями, розбиралися учасники IX Міжнародної конференції LAKOKRASKA-UA. Захід відбувся 13-14 лютого в Grand Admiral Resort&SPA (м. Ірпінь, Київська область).

DSC050406 февраля в Mercure Kyiv Congress Hotel (г. Киев) состоялась VII Национальная конференция участников рынка стального строительства. Она стала площадкой для диалога законодателей, игроков рынка металла, производителей металлоконcтрукций (МК). Персонал, привлечение инвестиций, некачественный импорт, работа на внешних рынках – каждому было о чем рассказать и о чем послушать.

IMG 9895«Лакомый кусочек» или «чемодан без ручки»: насколько привлекателен рынок недвижимости Украины для локальных и зарубежных инвесторов? Какие секторы считаются наиболее перспективными? Где и как искать средства девелоперам и собственникам недвижимости? Об этом ключевые игроки отрасли рассказали на Open Mind Conference – центральном мероприятии по инвестициям в недвижимость в Украине, которое состоялось 11 февраля в Premier Palace Hotel (г. Киев).

sertifikacia zdaniy 190916В условиях постоянного роста коммунальных тарифов тема энергоэффективных «зеленых» решений всегда актуальна. В Европе и США ни один значимый объект недвижимости не обходится без экологической сертификации, что стало общепринятой практикой для крупных проектов. Постепенно тренд экодевелопмента приходит и в Украину. Какие системы сертификации существуют, зачем они нужны, какие из них ценятся инвесторами и конечными пользователями – эксперты рынка разбирали на форуме Engineering & Green Technology, инициированном Украинским клубом недвижимости (URE Club) 20 февраля.

IMG 735dfbefb6879fdd0b56d30264b35be2 VКайдзен, або ощадливе виробництво, — це система менеджменту, яка ґрунтується на безперервному удосконаленні процесів на підприємстві і спрямована на те, щоб мінімізувати втрати й досягти максимальної ефективності. Ієрогліф «кайдзен» складається з двох частинок — Kai та Zen — і означає «хороші зміни». У чому ж її суть та філософія? Яких вершин можна досягти, запровадивши цю систему у щоденну діяльність? Чи доведеться стикнутися з труднощами? Про це розповіла Марина Дяченко, керуючий партнер і CEO компанії MANEZH.