Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Александр Червак 2

Об этапах важнейшей для отечественной строительной отрасли реформы градостроительства, болевых точках, оптимистическом взгляде в будущее и приоритетах работы Конфедерации рассказал в интервью Build Portal исполнительный директор Конфедерации строителей Украины Александр Червак.

 

 

 

Лещинський 3

Удорожание жилья, законопроект о его дополнительном
налогообложение, реальное состояние «Большого строительства» и
наиболее знаковые события в экспертно-строительной сфере… Об этом
накануне Дня строителя рассказал президент Националь-
ного экспертно-строительного альянса Украины и группы ком-
паний Win Experts Виктор Лещинский.

 

 

20161024 10500счBARKS ™ («Барк Системс») - украинский производитель навесных вентилируемых фасадов (НВФ) и стеклянных фасадов (светопрозрачных ограждающих конструкций - СПОК) - уверенно удерживает свое место в пятерке лучших в этой нише. Важной страницей в истории компании является почетный знак - «Выбор потребителя-2018», что подтверждает: ее продукции доверяют не только профессионалы отрасли, но и клиенты.

IMG 2398

Более десяти лет назад с целью объединения усилий отдельных производителей для эффективного решения проблем
строительной отрасли и развития рынка строительной продукции был создан Всеукраинский союз производителей стройматериалов.
Сегодня в нее новый руководитель. 27 ноября 2020 Президентом Союза единогласно избрали Константина
Ивановича Салия, сына Ивана Николаевича. Его намерение - придерживаться выбранного курса в рамках деятельности Союза,
продолжить начинания отца. Более о личном, профессиональные достижения и амбициозные планы, семейные и
моральные авторитеты - в эксклюзивном интервью Константина Ивановича Салия изданию Prof Build

Виктор Лещинский Строительство и выборы: полярности, которые привлекаются или отталкиваются?

Нет ни одной сферы жизни, какой бы так или иначе не коснулись выборы.

А как насчет сферы строительства? Об этом говорим с президентом Национального экспертно-строительного альянса Украины Виктором Лещинским.

1 П С Шилюк 2020

 

Об актуальных особенностях работы строительного комплекса страны, перспективы жилищного строительства, реформу контрольно-разрешительной системы читайте в интервью Президента Строительной палаты Украины, Героя Украины Петра Шилюка.

В.ГрусевичВесна 2020 бросила непростые вызовы, создав вместе с трудностями новые возможности для бизнеса. Украинские СМИ не устают говорить об изменениях, которые коснулись рынка недвижимости под влиянием коронакризы. Но не стоит винить только COVID-19 во всех проблемах строительной отрасли.

Петро Куліков


3.2.3. 1Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) цьогоріч святкує 90-річчя. За час свого існування славетний заклад пережив багату історію, виховав безліч випускників, які працюють на благо України і прославляють її далеко за межами, та бачив чимало ректорів-керманичів. Колізії років існування закладу на тлі буремної історії нашої країни не менш вражаючі за зигзаги долі теперішнього ректора КНУБА, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, доктора економічних наук, професора Петра Кулікова. Судіть самі: Майстер спорту з боксу, випускник КНУБА (1979 р.), який пройшов шлях від майстра до керівних посад у «Київміськбуді», «ДБК-4», КПІ, Міністерстві освіти, молоді та спорту (відпрацював 17 років при 9 міністрах!) , і, нарешті, ректора КНУБА. В інтерв’ю Prof Build Петро Мусійович говорив про теперішній стан викладання, підготовку молодих кадрів і нагальні завдання закладу, який він успішно очолює вже протягом 8 років.

Вадим Олійник

FB IMG 1576916788568 Українські дороги – це болюча тема для нашої країни та її населення. На жаль, сказати щось добре про них пересічний українець і на сьогодні не завжди зможе. Втім, прорив та перспектива є. Дорожня галузь правильними кроками рухається в напрямку відновлення. Уже цього року “звичне” фінансування зросте майже на 100% порівняно з попереднім роком, що дасть змогу відремонтувати вдвічі більше доріг, ніж у 2018 році, очікується підвищення кваліфікації кадрового потенціалу дорожньої галузі, а також перехід до комплексного підходу в будуванні доріг. Про це розповів віце-президент Всеукраїнської дорожньої асоціації, старший аналітик сектору транспортної інфраструктури Офісу ефективного регулювання (BRDO) Вадим Олійник.

РУСЛАНА ЛИЖИЧКО

IMG 8848 rСпівачка Руслана – перша українка, яка активно популяризує відновлювану енергетику і демонструє відповідальний та екологічний стиль життя, запроваджуючи новітні технології у власному побуті. Першою в Україні побудувала найсучасніший енергоефективний будинок, який генерує зелену енергію з простору: із землі, сонця та повітря. Минулого року у Шанхаї Руслану визнали як впливову селебріті у світовій альтернативній енергетиці – разом із голлівудським актором Леонардо Ді Капріо. Як живеться в енергоефективному будинку та скільки вартує такий етичний до природи стиль життя, відома українська співачка розповіла в інтерв’ю журналу Prof Build.

Передові технології ТД

media share rНасичена, відверта і змістовна – такою видалася наша розмова з директором компанії з проєктування й виробництва алюмінієвих конструкцій «Передові технології ТД» Анатолієм Янтцелевичем. Він справляє враження неординарної особистості ренесансного типу, людини, в якій поєднані сила змагального характеру і справжня мудрість. У бесіді з Prof Build Анатолій Олександрович розповів про особливості ведення бізнесу в Україні та основні напрями діяльності своєї компанії, прокоментував стан розвитку альтернативної енергетики у державі, поділився секретами «вирощування» молодого покоління трудових кадрів. І, як бонус, значно поповнив ментальний тезаурус редакції своїми далекоглядними планами на майбутнє. Один з них — будівництво в Україні унікальних геобудинків. Про чітке бачення перспективи і обов’язкове знаходження часу для подорожі-перезапуску, про постановку цілей (від яких паморочиться голова) та їх досягнення — у нашому інтерв’ю.

Основна проблема сучасних фасадів – відсутність збалансованості композиції

2020 02 04 20 23 10На сьогодні існує багато різноманітних рішень для облаштування фасадів. Усі вони сучасні, надійні та практичні. Розмаїття кольорів і форм дає змогу втілити будь-який задум. Однак на фоні таких можливостей часто забувають про естетику та цілісність, адже саме гармонійно поєднані між собою будівлі створюють ту композицію, що надає неповторності й самобутності місту та робить із нього справжню перлину. Про те, наскільки гостро нині стоїть проблема невпорядкованості в оформленні будівель та споруд в Україні і як це можна змінити, розповів Володимир Дербеньов.

Генадій Фаренюк

NIK 2890Щоб захистити ринки, розвинені країни запроваджують власні системи норм та стандартів будівництва. Україна теж має свою унікальну базу, яка містить прогресивні підходи щодо регулювання будівельних процесів. Як потрібно осучаснювати національну гілку стандартів і норм та до яких наслідків у будівельній галузі може призвести повна їх ліквідація і заміна на європейські, розповів директор Державного науководослідного інституту будівельних конструкцій, доктор технічних наук, професор Геннадій Фаренюк.

Список Интервью