Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Oleksandr DniprowОлексій Сергійович Дніпров нещодавно обійняв посаду голови Наглядової ради Київського національного університету будівництва і архітектури, і в ексклюзивному інтерв’ю він розкриває свою візію майбутнього освіти та науки в галузі будівництва. Його глибокий аналіз та прогностичні думки щодо розвитку цієї важливої галузі стануть цінними для всіх, хто зацікавлений у сучасних тенденціях та перспективах будівництва.

 

 

 

rfergeeЗ відчуттям комфорту й ефективності в оселі поєднується тепла підлога, яка, безсумнівно, виходить на передній план серед сучасних систем опалення. Її зручність та ефективність можуть бути ще більш підсиленими завдяки використанню теплоізоляційних матів. Це перевірене й екологічно чисте рішення для створення оптимального теплового комфорту та здорового середовища проживання. Як запобігти небажаним втратам тепла й забезпечити стійкий та енергоефективний захист вашої житлової чи комерційної будівлі за допомогою інноваційних рішень, розповіла Анна Вознюк, спеціаліст напряму опалення та водопостачання компанії «Санстор Україна».

daria samborskaУкраїнське суспільство у найскладніші для нашої держави часи зберегло свою єдність та згуртованість перед обличчям ворога, змогло максимально мобілізуватися на захист держави – у цьому велика заслуга медійників.

Better quality 003342Сьогодні міжнародний бізнес готовий до участі в реалізації проєктів по відновленню України та націлений на тривалу перспективу. Так, близько 60 фінських компаній взяли участь у заході ReBuild Ukraine у Варшаві, Польща, в середині листопада 2023 року. Серед напрямків, які пропонує Фінляндія для України, провідне місце займає експертиза в галузі енергетики, будівництва, телекомунікацій та розумного екологічного дизайну. 

 

 

 

 

 

ШкуратовВ Інституті інноваційної освіти КНУБА відбулися зміни в керівництві. Його очолив доктор економічних наук Олексій Шкуратов. Це нова віха в історії Інституту, з новим підходом та далекоглядними планами.

Про виклики та можливості освітньої сфери в Україні, а також про вплив війни на освіту, значення інноваційних технологій у навчанні, плани щодо підвищення кваліфікації ветеранів розповів в інтерв’ю новопризначений директор Олексій Шкуратов. Ця глибока розмова дає уявлення про майбутнє освіти в Україні.

 

 

 

КуліковНавчання в умовах війни — виклик «за замовчуванням».

Які перспективи розвитку архітектурно-будівельної галузі й підготовки профільних спеціалістів? Наскільки затребувані такі фахівці на нинішньому етапі та в контексті майбутньої відбудови? Як налагодити освітній процес? Чому важливі міжнародні зв’язки? Про що мріє й чи прагне реалізувати науковий потенціал молодь, яка навчається в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА)? Про це розповів ректор КНУБА, професор Петро Куліков.

— Ключові тренди в галузі будівництва: чого чекати, чого боятися, над чим працювати? І якими змінами в навчальному процесі КНУБА реагує на численні виклики часу?

Олексієм КулагінимСьогодні життя кожного українця розділилось на до і після повномасштабного вторгнення. Ніхто з нас не був готовий до такого. Але одна справа, коли ти відповідальний лише за свою сім’ю, а інша — коли, окрім своєї сім’ї, маєш піклуватися про жителів багатотисячного житлового комплексу.

Редакція Prof Build поговорила з Олексієм Кулагіним, керуючим власником девелоперської компанії «ОМОКС» — компанії, яка будує не просто житло, а цілі міста для комфортного життя їх мешканців. Улюбленим «дітищем» компанії є житловий комплекс «Чайка». Це перше новозбудоване місто незалежної України з повним комплексом інженерної та соціально-побутової інфраструктури.

У розмові ми сконцентрувалися на найактуальніших питаннях: які завдання для компанії стали першочерговими у 2022 році, які проблеми — новими викликами, як зараз працює компанія та яких результатів досягла у 2023 році, які інструменти державної підтримки необхідні для бізнесу і населення та які плани компанії на наступний будівельний сезон?

img 9450 3 2 1 1Одна з найбільших будівельних компаній Київщини Інвестиційна група "MOLODIST" першою після деокупації відновила роботу в регіоні та доєдналася до державної програми іпотечного кредитування "єОселя". Державна іпотека дає можливість придбати житло під 3% для пільгових категорій і 7% для всіх інших, коли банки пропонують ставки 18-25%. При цьому щомісячний кредитний платіж за державною іпотекою дорівнює середній вартості оренди однокімнатної квартири. Хто і за яких умов та в яких житлових комплексах передмістя зможе взяти посильний кредит на купівлю квартири, розповів СЕО ІГ "MOLODIST" Антон Мирончук.

Ольга ДенисюкНа жаль, війна безжально примножує кількість руйнувань житлової, промислової та енергетичної інфраструктури. І ми маємо бути готові як фахівці, як українська спільнота у взаємодії давати відповідь на ці виклики. Ефективна кооперація та партнерство — це кращий шанс для швидшого повернення до мирного життя та розвитку держави. З огляду на ці обставини Київський національний університет будівництва і архітектури намагатиметься всіляко допомагати відновленню міст та територій, залучати до роботи партнерські компанії з України і ззовні, брати участь у гуманітарних проєктах та відкривати нові напрями. Один із таких кроків — діяльність Центру ділового партнерства та медіапроєктів КНУБА. Про його мету і перші напрацювання розповіла Ольга Денисюк, помічниця ректора КНУБА та керівниця Центру.

Список Інтерв'ю