Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

snapedit 1715462963627Повномасштабна війна росії проти України принесла чимало горя та випробувань українським родинам, а також значні руйнування житлової, промислової інфраструктури та багатьох міст, містечок, селищ.
Відбудова, яка триває сьогодні, попри війну, поставила чимало викликів, які потрібно подолати саме зараз. Серед найгостріших питань — це збереження будівельних кадрів та підготовка нових, низька оплата праці будівельників, безпечна праця на будівельних майданчиках, вплив небезпечних речовин, загроза життю тощо.
Про виклики під час відбудови України та можливі шляхи вирішення розповів Василь Андреєв, голова Профспілки будівельників України.

портретОлександр Новицький, голова Державної інспекції архітектури та містобудування України, поділився важливими інсайтами про містобудівну галузь, описав поточний стан галузі, використовуючи статистичні дані, розкрив деталі мораторію на проведення перевірок та згадав про регламент №305 «Закону про надання на ринок будівельної продукції», в рамках якого на ДІАМ покладено функції з ринкового нагляду. На завершення пан Новицький висвітлив плани щодо інноваційних нововведень, які заплановані на цей рік.

4353454353У сучасному світі, де глобальні інвестиції набувають усевсе більшого значення, процес будівництва в Україні відкриває нові можливості для розвитку інфраструктури та економіки.

Дуже важливою єа інтеграція з міжнародними практиками будівництва. Адаптація цих підходів може допомогти Україні залучити більше іноземних інвестицій, покращити інфраструктурні проєкти та стимулювати економічний розвиток.

На реальних прикладах розглянемо роль експертизи для досягнення цих цілей.

Фото CеменюкСистеми захисту будівельних конструкцій охоплюють широкий спектр технологій і матеріалів, призначених для забезпечення тривалої та ефективної експлуатації й безпеки будівельних об’єктів. Захист від вологи вважається одним із найважливіших аспектів. Гідроізоляційні системи відіграють ключову роль у забезпеченні надійності будівель, як у новому будівництві, так і під час реконструкції наявних об’єктів. Проте загальний успіх використання систем захисту будівельних конструкцій залежить від правильного вибору технологій та матеріалів, а також від їх належного встановлення й обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Більше про гідроізоляцію будівель розповів директор ТОВ «НВО «СЗБК» Михайло Семенюк.

КотлярПро тенденції та проблемні місця на ринку навісних вентильованих фасадів, а також перспективи відновлення розповів Валерій Котляр, засновник та керівник компанії BarkS.

Нагадаємо: компанія BarkS була заснована фахівцями, які мають понад 10 років досвіду у сфері НВФ та СПОК, щоб задовольнити потреби клієнта в присутності технологічного українського виробника, який міг би надати ринку продукт, який за якістю не поступається європейським аналогам.
Ключовий напрям діяльності компанії – розробка та виробництво українських енергоефективних алюмінієвих рішень для будівництва, а саме: навісних вентильованих фасадів, світлопрозорих конструкцій, що захищають, суцільноскляних перегородок, сонцезахисних ламелів, вентиляційних решіток.

Oleksandr DniprowОлексій Сергійович Дніпров нещодавно обійняв посаду голови Наглядової ради Київського національного університету будівництва і архітектури, і в ексклюзивному інтерв’ю він розкриває свою візію майбутнього освіти та науки в галузі будівництва. Його глибокий аналіз та прогностичні думки щодо розвитку цієї важливої галузі стануть цінними для всіх, хто зацікавлений у сучасних тенденціях та перспективах будівництва.

 

 

 

rfergeeЗ відчуттям комфорту й ефективності в оселі поєднується тепла підлога, яка, безсумнівно, виходить на передній план серед сучасних систем опалення. Її зручність та ефективність можуть бути ще більш підсиленими завдяки використанню теплоізоляційних матів. Це перевірене й екологічно чисте рішення для створення оптимального теплового комфорту та здорового середовища проживання. Як запобігти небажаним втратам тепла й забезпечити стійкий та енергоефективний захист вашої житлової чи комерційної будівлі за допомогою інноваційних рішень, розповіла Анна Вознюк, спеціаліст напряму опалення та водопостачання компанії «Санстор Україна».

daria samborskaУкраїнське суспільство у найскладніші для нашої держави часи зберегло свою єдність та згуртованість перед обличчям ворога, змогло максимально мобілізуватися на захист держави – у цьому велика заслуга медійників.

Better quality 003342Сьогодні міжнародний бізнес готовий до участі в реалізації проєктів по відновленню України та націлений на тривалу перспективу. Так, близько 60 фінських компаній взяли участь у заході ReBuild Ukraine у Варшаві, Польща, в середині листопада 2023 року. Серед напрямків, які пропонує Фінляндія для України, провідне місце займає експертиза в галузі енергетики, будівництва, телекомунікацій та розумного екологічного дизайну. 

 

 

 

 

 

Список Інтерв'ю