Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Ceramic Energy Effect на пульсі сучасних технологій у сфері енергоефективності

1111P1080010Мрієте про енергоефективний будинок, але вважаєте, що це занадто дорого? Хочете дізнатися, у чому його переваги? Цікавитеся, скільки можна зекономити на комуналці, мешкаючи в енергопасивній оселі? На ці та інші питання читачів Prof Build відповідає Ногтєв Ігор Сергійович, директор компанії Ceramic Energy Effect, яка проектує, будує й комплектує енергоефективні будинки.

Пане Ігоре, не секрет, що чергове зростання рахунків за комунальні послуги добряче вдарило по гаманцях українців. Все частіше можна почути про енергоефективні технології, які допомагають заощадити. А чи тотожне це поняття з терміном «енергопасивні будинки», які виготовляє компанія Ceramic Energy Effect?

Енергоефективний будинок необхідно обігрівати, а енергопасивний будинок або зовсім не потребує цього, або споживає значно менше тепла. У цьому і полягає ключова відмінність між ними.

Протягом 8 років компанія Ceramic Energy Effect зводить енергопасивні будинки під ключ за системою Porotherm DRYFIX – PROFI, використовуючи сучасні гідро- та термоізоляційні матеріали. Працюємо в Києві та Київській області. Щороку за цією технологією ми виготовляємо близько 20 будинків. 

Будинок, який майже непотребує витрат на опалення? Звучить як фантастика…

Завдяки сучасним підходам − якісній ізоляції стін, даху й підлоги, використанню енергозберігаючих склопакетів, природній конвекційній вентиляції приміщення − це реальність. Усі матеріали, які застосовуються, сертифіковані, відповідають стандартам енергопасивного будівництва, мають підвищену теплоізоляцію. Привозимо їх з Польщі та Німеччини.

Енергопасивні будинки практично не мають втрат тепла, вони надійні, довговічні. А ще дуже гарні. Адже ми пропонуємо проекти різної етажності й площі, у клієнта є можливість обрати саме той дизайн, який йому до смаку.

Ви тільки уявіть: за вікном − дощ, мряка або снігопад, а у вашій оселі тепло й затишно. І все це за помірну плату, без космічних сум у комунальних рахунках. 

А чи рентабельне таке будівництво?

Безумовно, «ціна питання» вкрай важлива. Але насправді звести енергопасивний будинок − не так дорого, як можна собі уявити. До того ж ми пропонуємо конкурентні ціни, розробляємо варіанти на будьякий бюджет.

Під час будівництва іноді буває таке: частину робіт здійснює один майстер, частину − інша команда. А в результаті, коли виникає проблема, ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Як кажуть, шукай вітра в полі.

Пріоритет № 1 компанії Ceramic Energy Effect − професійний підхід. Ми працюємо комплексно (зводимо фундамент, виконуємо фасадні роботи, зовнішнє оздоблення, зокрема у стилі «лофт»), тому впевнені у високій якості й завжди даємо гарантію на свої об’єкти.

Пріоритет № 2 − швидкість і злагодженість дій. Будівництво енергопасивного будинку триває у середньому 3-4 місяці.

 На Вашу думку, для українців енергопасивний будинок — це розкіш чи необхідність?

Цьогоріч виповнюється 30 років з моменту появи концепції пасивного будинку. За цей короткий у глобальному масштабі проміжок часу інноваційна ідея поширилася країнами й континентами, неодноразово втілювалася й удосконалювалася. Думаю, переорієнтація на таке житло − лише питання часу. Дедалі більше щасливих власників енергопасивних будинків стає в Україні. І я радий, що в цьому заслуга і Ceramic Energy Effect.

ТОВ "Ceramic Energy Effect"

+38 067 749 29 58

+380 73 075 05 41

+38 050 524 32 82

https://keramikshop.com.ua/

https://ceramicc.com.ua/

Список Інтерв'ю