Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Володимир Свірський: "Будуй, грай, перемагай - мій дороговказ по життю"

sv rЗа 15 років роботи невеличке будівельне підприємство «СВП Майстер» перетворилось на статусну корпорацію. Компанія звела, облаштувала, реконструювала тисячі квадратних метрів житлової та комерційної забудови, соціально значущих для країни об’єктів. Серед знакових – будівництво першої лінії оборони на Донбасі. Як впевнено тримати руку на пульсі розвитку мінливої галузі та відстоювати свої позиції на профільному ринку розповідає Заслужений будівельник України Володимир Свірський.

— Володимире Петровичу, «СВП Майстер» працює на ринку вже 15 років. У доробку компанії – понад 1000 об’єктів, серед яких є і визначальні. З чого починався ваш шлях у будівництві?

— Моєю першою роботою була посада менеджера з продажу будівельних об’єктів. Компанія, у якій я працював, не поспішала зі мною розраховуватись. До того ж, зрозумівши логіку будівельного ринку, що розвивався у турборежимі, я відчув сили організувати власну фірму. Викристалізувалось бачення і розуміння, яким чином можна швидше та якісніше реалізовувати об’єкти. Наша команда з трьох чоловік нарощувала свої потужності у невеличкому офісі. Добре зарекомендувавши себе, почали працювати з великими будівельними компаніями: «ДБК-4», «Ковальська», «Київміськбуд», «Познякижитлобуд».

дизайн—Якими об’єктами пишаєтесь найбільше, адже маєте широкий спектр роботи у різних напрямах?

— Починали з комерційних об’єктів: магазини, офісні центри. Спочатку здійснювали внутрішні роботи, згодом почали надавати повний комплекс робіт капітального будівництва. Серед головних об’єктів – великий 25-поверховий житловий комплекс «Майорова-5» на кілька секцій. Багато об’єктів капітального будівництва на 5-7 поверхів реалізували у Бучі. Звели близько 100 котеджних об’єктів у Києві та передмісті (Гора, Щасливе, Чайка, Вишгород, Лебедівка). Серед проектів термосанації, реконструкції старих приміщень були школи, садочки, шляхи та футбольні поля. Побудували багато офісних приміщень, торгових центрів, ресторанів, стоматологій та салонів краси. Брендом нашої якості стали внутрішні роботи у торговельних комплексах «Оушен-плаза», «Ашан», а також офіси таких великих компаній, як «Інофарм-Україна».

— Серед затребуваних опцій у клієнтів вашої компанії є надання комплексних послуг під ключ. Чому на ці послуги спостерігається такий попит?

— Щоб краще орієнтуватися в останніх тенденціях облаштування помешкань, кілька років тому ми запустили платформу «Круглий метр» і представили стилістичні різновиди вітринних квартир. Це дає можливість потенційному покупцю на власні очі побачити інтер’єр, відчути себе у такому просторі та зрозуміти, чи комфортно буде у ньому жити. Практика шоу-румів, яку ми організували спільно з нашими партнерами, продемонструвала ефективність і затребуваність такої опції. Повний цикл робіт триває від двох до п’яти місяців, залежно від площі квартири та складності ремонту.

— Які ваші конкурентні переваги?

— Під час будівництва ми застосовуємо лише сертифіковані перевірені будівельні матеріали – як для внутрішніх, так і для оздоблювальних робіт. Це дуже важливо, адже ми несемо, насамперед, відповідальність за безпеку та здоров’я громадян у збудованих нами помешканнях. Використовуємо матеріали здебільшого українських виробників. У нас гнучка система оплати, демократична цінова політика.

— Протягом кількох років будівельна галузь переживала кризовий період. За прогнозами, насувається чергова фінансова криза. Яким чином у таких умовах вашій компанії вдалося залишитись на плаву та чи готові ви до нових викликів?

— Ми вже пережили кілька криз і готові до випробувань. Саме тому у скрутні часи балансуємо між зведенням комерційних та державних проектів. А ще вміємо гнучко підлаштовуватись під кон’юнктуру ринку та бути на хвилі новітніх будівельних тенденцій.

72214548 r— Ви маєте високу державну нагороду «Заслужений будівельник України» та отримали знак народної пошани «За розбудову України». Розкажіть про проекти, реалізовані заради захисту нашої країни від російської агресії.

— У тяжкі для країни часи, виконуючи наказ президента, компанія забезпечила будівництво фортифікаційних споруд - для зміцнення обороноздатності нашої держави. Перша лінія оборони будувалась на Сході України, в Луганській та Донецькій областях. У квітні 2015 року за короткі терміни ми звели навчально-тренувальний, взвoдно-опорний пункт на Загальновійськовому полігоні ВДВ у Житомирі.

— Компанія «СВП Майстер» неодноразово відзначалась високими преміями у сфері будівництва. З останніх - Всеукраїнський галузевоаналітичний центр нагородив премією «Компанія року 2018». За які досягнення вас відзначили цього разу?

— Цю премію нам вручили за вагомий внесок у розвиток економіки регіону та позитивну динаміку росту підприємства. Мені, партнерам і колегам завжди приємно отримувати визнання за свою роботу. Це стимулює не просто розвивати і нарощувати бізнес, а насамперед надавати якісні послуги. Щоб клієнт звертався до нас ще і рекомендував своїм друзям.

— Ви будуєте також спортивні об’єкти та комплекси. Чим приваблює будівництво таких об’єктів?

— Ми збудували понад 15 стадіонів. Це непростий процес, адже багато складнощів із розбудовою інфраструктури, інженерних конструкцій, водовідведення, електричних мереж. Наразі розробили соціально-спортивні проекти для міст і сільської місцевості – плануємо їх впроваджувати по всій Україні. Без пафосних слів скажу, що це наша довгострокова інвестиція у здоров’я та бойовий дух наших громадян.

72131049 r— Уже понад 10 років ви очолюєте Футбольну асоціацію будівельників України (ФАБУ). Як доля пов’язала вас із футболом?

— Мені близькі принципи командної гри у футболі, які запроваджуємо у нашій компанії. Пристрасть до футболу родом із юнацтва і не полишає мене донині. Так складалося, що в інституті, армії та будівельних компаніях, де я раніше працював, постійно створював футбольні команди. Тривалий час грали на любительському рівні, організовували невеличкі футбольні турніри з колегами по будівництву. Цьогоріч наважились на амбітну мету – провели EUROPEAN BUILDERS CUP 2019, який буде щороку проводитись у різних країнах Європи.

— Якими ви бачите перспективи будівельної галузі?

— Світ технологій невпинно диктує свої умови – і на будівельному ринку також. Для спрощення робочих процесів оперативну роботу варто вчасно модернізувати, встановити високотехнологічне обладнання. У довгостроковій перспективі це значно заощаджує витрати компанії та підтримує на високому рівні якість робіт. З нашою командою, яка налічує понад 200 осіб, партнерами плануємо і надалі забезпечувати якість і доступність наших послуг. Будуй, грай, перемагай – гасло, яке веде нас по життю. З ним долаємо усі перешкоди!

 

 

https://svpmaster.com.ua/

Список Интервью