Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

SANSTORE: рішення, що заощаджують час та кошти

головнаСьогодні існує багато різних рішень, які можуть пришвидшити процес ремонту чи будівництва завдяки своїм інноваційності та практичності. Окрім того, їх застосування дає змогу значно здешевити проєкт, не впливаючи при цьому на якість. Це досить актуально під час відбудови зруйнованого житла чи споруд різного призначення, а також при створенні простору для маломобільних груп населення.

Одне з таких рішень — регульовані опори. Що це таке, які особливості під час монтажу, експлуатації та використання — розповіла Тетяна Павловська, керівниця напряму компанії «Санстор Україна».

 

 

Prof Build: Насамперед давайте розберемось, що таке регульовані опори, з чого вони складаються та де застосовуються? 

— Регульована опора — це елемент для облаштування рівної поверхні настилу без вирівнювання основи. За допомогою регулювання висоти можна створити майданчик із будь-яким покриттям (терасна дошка з дерева або дерево-полімерного композиту, решітчастий настил, лаги, плитка з мармуру, граніту або кераміки) в найкоротші терміни, не зациклюючись на нерівностях підлоги та не змінюючи ухил.1

За допомогою опор можна швидко облаштувати терасу або балкон, зону відпочинку, тимчасову підлогу, фальш-підлогу в офісі, промислові та технічні підлоги, експлуатовану покрівлю, майданчик для проведення заходів або ресторанів, пішохідні фонтани та багато іншого. 

Регульована опора — це досить проста конструкція, яка складається з основи, вершини (має гофроване горло, за рахунок якого можна регулювати висоту), подовжувальної муфти K-CL (також має гофроване горло для регулювання висоти, максимально збільшує висоту опори на 140 мм) та фіксуючого кільця KL (застосовують при використанні опор заввишки більше 200 мм). 

При цьому виготовляють регульовані опори з міцного поліпропілену чорного кольору. Вони дуже міцні, кожна опора витримує навантаження 900 кг, що в рази більше, ніж може витримати будь-який настил на таку саму площу. Кожна опора має маркування, де вказано назву опори (її артикул), а також діапазон регулювання. 

Prof Build: Які покриття можна встановлювати поверх регульованих опор

— На регульованих опорах можна покласти плитку каменю, лаги, терасну дошку, решітчастий настил тощо. Або ж поєднувати одразу кілька настилів. До кожного виду настилу ми маємо свій вид кріплення. Так, якщо ви обрали плитку, то кріплення буде хрестоподібне (K-SP) або поперечне. Якщо зверху будуть лаги чи балки, тоді використовують бічні чи центральні кріплення. 

Варто пам’ятати, що монтаж регульованих опор може відрізнятися залежно від конкретного типу опор та їх призначення. Тому ми рекомендуємо звертатися до фахівців, якщо виникають сумніви або складні ситуації. 

Prof Build: Які переваги використання регульованих опор?

— Серед переваг застосування регульованих опор — швидкий монтаж. Адже їх не потрібно кріпити, потрібно лише прорахувати потрібну кількість опор та місце їх розміщення.

Не менш вагома перевага — можливість регулювання висоти. Висота опор може бути від 18 до 1083 мм. Важливо знати, що опори бувають висотою до 23см, далі для нарощення висоти використовують подовжувальні муфти (не більше 6 шт. на одну опору). В парі з муфтою рекомендується застосовувати фіксуюче кільце KL. Це потрібно для посилення міцності конструкції та усунення хиткості. Завдяки подовжувальним муфтам і кільцям і нарощується висота більше 1 м. пог.

5І, звичайно, з регульованими опорами можна використовувати будь-який настил зверху. Адже вони не бояться води, перепадів температур, сонячних променів (оскільки закриті настилом). Ще одна перевага — те, що опори можна використовувати як на постійній основі, так і в якості сезонного рішення, якщо у вас, наприклад, є літня тераса ресторану. 

Prof Build: Чи можна використовувати опори під час реконструкції терас/приміщень?

— З огляду на всі вище названі переваги регульованих опор, звичайно, відповідь — так. Припустимо, у вас є приміщення, де вже є стяжка, гідроізоляція, лежить плитка, але ось минуло 5 років, і вам потрібна там тераса з більшою за розміром плиткою та більш сучасною. 2

Так ось, вам не потрібно наймати людей, щоб спочатку «збивати» стару плитку, а потім вивозити це сміття, вирівнювати підлогу тощо. Це я вже не кажу про пил та бруд від таких робіт. Ви можете на наявну плитку поставити наші регульовані опори, а поверх них покласти плитку будь-якого розміру та дизайну. Так ви піднімете рівень підлоги. Мінімально підняти рівень підлоги за допомогою регульованих опор можна на 19 мм. При цьому біля опор ви прокладете всі потрібні комунікації, будете мати до них доступ, але при цьому вони будуть невидимі для інших. Тим самим ви отримаєте: швидкий монтаж та реалізацію вашого проєкту, відсутність бруду, пилу від демонтажу, економите кошти, які потрібно було б витратити на демонтаж старої плитки, вивезення сміття, закупку нової гідроізоляції, клею і т.д. Як бачите, мінусів такого рішення немає. Регульовані опори — це однозначно найкраще рішення за всіма аспектами, як для наявних терас та приміщень, так і для реалізації нових.

Prof Build: Якщо у мене є тераса, і я хочу покласти на неї керамогранітну плитку, як мені порахувати, скільки опор та комплектуючих потрібно? 

— Алгоритм наших дій, коли надходить заявка від покупця, такий: по-перше, ми уточнюємо, що це за об’єкт, тобто де будуть встановлюватись опори, і просимо зазначити розмір плитки. Якщо площа невелика — просимо назвати периметр. Якщо площа перевищує 100 м2 і має нестандартну форму, колони чи перегородки, які треба буде обходити, то просимо план із розмірами приміщення. Він може бути як від руки, так і у вигляді проєкту від архітектора. Далі за цим планом наш технічний спеціаліст робить у програмі викладку плитки з урахуванням швів та підрізання плитки. Це дає можливість клієнту побачити візуалізацію, а нам — максимально точно прорахувати кількість регульованих опор. 34

Оскільки всі проєкти різні (комусь потрібна базова комплектація опори, а комусь — додаткові елементи, наприклад подовжувачі висоти, коректори нахилу тощо), ми завжди презентуємо безкоштовно 3D модель системи. Це передбачає зображення опори з комплектуючими в розібраному вигляді (що за цим іде) та в зібраному. 3D візуалізації індивідуальні під кожен об’єкт та клієнта. 

Ми працюємо як з монтажними і торговельними компаніями, так і напряму із замовниками. Тому маємо комплексний підхід до кожного. 

Наша компанія не тільки прораховує кількість, робить візуалізації, а й супроводжує клієнта на всіх етапах: від покупки до реалізації проєкту. Якщо потрібен монтаж, у нас також є партнери в багатьох містах України, які можуть його виконати.

Обираючи опори від SanStore, ви отримуєте гарантію якості та професійну підтримку на всіх етапах втілення вашого проєкту. 76

Список Інтерв'ю