Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Теплоізоляційні панелі Fragmat: якісне та надійне рішення від «Санстор Україна»

rfergeeЗ відчуттям комфорту й ефективності в оселі поєднується тепла підлога, яка, безсумнівно, виходить на передній план серед сучасних систем опалення. Її зручність та ефективність можуть бути ще більш підсиленими завдяки використанню теплоізоляційних матів. Це перевірене й екологічно чисте рішення для створення оптимального теплового комфорту та здорового середовища проживання. Як запобігти небажаним втратам тепла й забезпечити стійкий та енергоефективний захист вашої житлової чи комерційної будівлі за допомогою інноваційних рішень, розповіла Анна Вознюк, спеціаліст напряму опалення та водопостачання компанії «Санстор Україна».

Що потрібно для того, аби мати якісну та надійну теплу підлогу?

— Наприклад, для того, щоб встановити якісну і надійну систему теплої водяної підлоги, нам необхідно безліч складових. Серед основних — це труба та розподільчий колектор, а також гідроізоляційні й теплоізоляційні матеріали.

Здебільшого в якості тепло- і звукоізоляції використовують різні види панелей. Зокрема, найпопулярнішими різновидами теплоізоляції для теплої водяної підлоги є мати на основі пінопласту (ПСБС) або екструдованого пінополістиролу (стиродур). Саме теплоізоляційні мати направляють тепле повітря вгору, а не нагрівають нижні поверхи, а також перешкоджають проникненню холоду з нижнього поверху, тим самим зменшуючи витрати енергії під час обігріву.

Зазвичай поверх матів нанесено фольговану плівку або поліпропіленову тканину з розміткою для зручності прокладання труби. Але такі мати потребують додаткових комплектуючих для кріплення труби, наприклад якірну скобу, дюбель-крюк або монтажну планку.

Натомість існує теплоізоляція, яка не вимагає використання кріпильних матеріалів. Завдяки своїй формі у вигляді панелі з бобишками труба міцно фіксується, і спрощується процес монтажу. Використання матів з бобишками дає змогу уникнути заломів труби і утворення слабких місць, що зводить ризик протікання до мінімуму. Бобишки можуть бути різних форм: у вигляді кола, циліндра, квадрата або багатогранника. Панелі з твердим покриттям також можуть мати пази, якими в процесі укладання буде затискатися труба.

зображення viber 2024 02 02 11 20 31 727

Що ж таке панелі Fragmat і де вони застосовуються?

— Панелі Fragmat — це мати, які являють собою термоформовану панель з фіксаторами, виготовлену з твердої полістирольної плівки товщиною 1 мм та твердого полістиролу висотою 11 і 30 мм.

Такі панелі у простонародді ще називають матами з бобишками (шипами). Їх використовують у якості тепло- та звукоізоляції в системі теплої водяної підлоги. А бобишки придумали, щоб полегшити монтаж труби теплої підлоги та виключити використання комплектуючих для кріплення труби. Форма фіксаторів (бобишок) у вигляді ручок забезпечує міцне зчеплення з трубами діаметром від 14 до 18 мм з інтервалом не менше 50 мм.

Використання панелі Fragmat зводить до мінімуму ризик протікання.

Панелі міцно та герметично з’єднуються одна з одною у поздовжньому й поперечному напрямках за принципом «паз у паз» і підходять для монтажу під цементну або плаваючу стяжку.

Чи мають панелі Fragmat конкурентів або аналоги? Які їх переваги перед іншими?

— Панелі Fragmat поєднують у собі якість та ціну. На ринку небагато аналогів. Вони або дороговартісні, або мають недоліки у конструкції. Наприклад, фіксатор у вигляді кола, циліндра або багатогранника, який взагалі не тримає трубу, або пінопластова панель, яка не витримує навантаження і просто ламається під час монтажу.

Fragmat — виробник і постачальник широкого асортименту ізоляційних матеріалів у країнах Центральної та Південно-Східної Європи. Зокрема:

  • панелі виготовляються в Словенії вже понад 20 років;
  • продукція має всю технічну документацію та сертифікати;
  • якість згідно з нормами SIST EN 13163;
  • різноманітність типів теплоізоляційних панелей для різних цілей.

зображення viber 2024 02 02 11 20 31 157

Які бувають різновиди панелей та як правильно обрати?

— На сьогодні до асортименту матеріалів Fragmat на нашому складі входять теплоізоляційні панелі Fragmat Solo та Fragmat Duo.

Fragmat Stirotermal Solo — це термоформована панель із шипами, виготовлена з твердої полістирольної плівки товщиною 1 мм. Така панель ідеально підходить для монтажу під час ремонту чи реконструкції, де теплоізоляція вже реалізована і де загальна товщина шарів обмежена. Панель також може бути встановлена разом із теплоізоляційними панелями.

Fragmat Stirotermal Duo 11 та 30 — це дуже компактна панель, яка дозволяє рівномірне навантаження до 3000 кг/м2 (Duo 30 до 2400 кг/м2 ). Складається з твердого полістиролу і твердої гофрованої полістирольної плівки.

Звісно, під замовлення ми можемо привезти й іншу продукцію Fragmat, адже ми є офіційними дистриб’юторами в Україні

зображення viber 2024 02 02 11 20 29 371

 

 

 

На завершення, окрім теплоізоляційних панелей Fragmat, що ще пропонує «Санстор Україна» в цьому напрямі?

— Звісно, наша компанія пропонує не тільки теплоізоляційні панелі Fragmat, а й повний спектр матеріалів для теплої водяної підлоги, радіаторного опалення та водопостачання: починаючи з маленьких комплектуючих, таких як якірна скоба для кріплення труби теплої підлоги та демпферна стрічка різної товщини, і закінчуючи трубою для підлогового опалення зі зшитого поліетилену та колекторами преміум-класу ТМ Uponor. Тож якщо ви вирішили зробити у себе в квартирі, будинку або офісі теплу водяну підлогу, то вам точно потрібні панелі Fragmat. А отримати консультацію та цінову пропозицію щодо них та іншої продукції для теплих водяних підлог ви можете у нашого менеджера напряму.

Офіційний імпортер:

ТОВ «Санстор Україна»

м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 34

Тел.: 0-800-400-218

www.san-store.com.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список Інтерв'ю