Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Ігор Гарась: «Працюємо, щоб наш край став кращим»

img 0801З їхньої діяльності можна писати історію. Історію завзяття й цілеспрямованості, майстерності й самовдосконалення, бажання працювати для людей та рідного краю. Історію створення шедевра. Їм підкорюються класика і модерн, їм до снаги втілити будь-який задум. Вітальні, кухні, спальні, кабінети. Вікна, сходи, двері, барні стійки. За власними й ідеями замовника – приймають найсміливіші виклики. Для меблярів львівської фірми «Чумак» що складніше, то цікавіше. За 25 років роботи вони зуміли цілком підкорити собі дерево. Хоча, як зізнаються майстри, рухатися є куди – і в творчому, і в технологічному плані. А головне, є бажання, наснага й мотивація до руху.

lys 6482Майстерність у спадок

Чверть століття тому ці хлопці зібралися й вирішили відкрити свою справу. Усі – і банки, і чиновники, і народ – пішли назустріч. Та головна «допомога» підоспіла з боку керівництва Нижанковицької меблевої фабрики, яке своєю бездіяльністю довело її до банкрутства. Тож підприємство пощастило придбати за безцінь. Це й стало відліком меблевого виробництва під маркою «Чумак». Хоча починалося все значно раніше. Як каже директор компанії Ігор Гарась, його батько був столяром, працював на меблевій фабриці. Тож і малому Ігореві здавалося, що всі дорослі мають займатися виробництвом меблів. Так майстерність перейшла у спадок, стала родинною справою.

lys 8606Високі стандарти – широке визнання

Але мало заснувати власне виробництво, мало мати бажання й сидіти на пороховій діжці ідей. Куди складніше переконати споживача, що українська продукція може бути кращою від імпортної. За створення вітчизняних меблів на рівні гарно зарекомендованих світових брендів й взялася команда «Чумак». Під девізом «Давні традиції і вишуканий смак» вона почала презентувати добротність, стильність, комфортність, а ще ексклюзивність та екологічність у продукті з львівською пропискою. І вже сьогодні, озираючись на пройдене, команда «Чумак» може впевнено сказати, що по праву заслужила визнання й схвальні відгуки та рекомендації. «Карта вдячності» клієнтів фірми охоплює не лише всі українські регіони, а й такі країни, як Польща, Казахстан і навіть далекі США. А нагороди на стінах офісу, зокрема Міжнародної виставки-ярмарку «Вікна. Двері. Дах-2006», Спеціалізованої виставки-салону «ІнтерДизайн», засвідчують високий стандарт якості, від якого ні на крок не відступають меблярі-«чумаківці».

dsc 6162 107 copyГоловне – то люди, їхній талант

Підкорити українського, та й не тільки, споживача можна лише одним способом: дати йому те, що він хоче, і те, про що він навіть і не мріє. «Чумак» співпрацює з багатьма знаними дизайнерами, ідеї також черпають на різноманітних виставках та форумах. У галереї фірми представлено й тематичні роботи – реалізовані власні проекти клієнтів. Можлива будь-яка форма творчої співпраці й обміну задумами. Якщо ж брати виробничі складові успіху, то тут на першому місці стоїть якість матеріалу. А під матеріалом розуміється виключно дерево, до того ж із екологічно чистих регіонів Карпат, та ще й зимової різки. Із ДСП, що містить смоли з формальдегідом, львівські меблярі принципово не працюють – дбають про здоров’я споживача. Усі матеріали, використовувані для меблів «Чумак», сертифіковано. Бокові щити виготовляються зі столярної плити австрійського виробництва, а комплектуючі тільки від таких авторитетів ринку, як Blum, Salice Paolo, Hafele. Клеї ж, лаки, барвники, олії і віск застосовуються тільки після тривалого тестування на підприємстві. Та головна рушійна сила кожного виробництва – то люди, професіоналізм, талант і мотивація кожного працівника зокрема. Керівництво відбирало в команду амбітних, бажаючих вдосконалюватися й не просто трудитися, а творити красу, ексклюзив, втілювати мрії людей.

Протягом цих 25 років усі разом вчилися й росли. А що далі? Можливо, перехід на масове виробництво?

Перед тим як відповісти на таке запитання, Ігор Гарась замислюється. «Масове виробництво – це інше обладнання, інша організація праці, інші спеціалісти. Воно суттєво відрізняється від виробництва за індивідуальними замовленнями». А ексклюзивність, діалог із кожним клієнтом, націленість на конкретний результат для конкретної людини – то вже ознака бренда «Чумак», його впізнаваність і його знак якості. Тож час покаже. А поки час меблів з львівським колоритом та індивідуальним шармом.

lys 6482lys 8582

Список Інтерв'ю