Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

засідання мінвідновленняУ Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України відбулося перше засідання Робочої групи "Команда підтримки громад" (Communities Support Team) під головуванням заступниці Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександри Азархіної та за участі представників ініціатив, програм та проєктів, залучених до відбудови на місцевому рівні.

КБУ КореяПід час візиту до Республіки Корея виконавчий директор Конфедерації будівельників України (КБУ) Олександр Червак провів робочі зустрічі з представниками Міжнародної асоціації будівельників Республіки Корея (ІСАК) та Korea Expressway Corporation (KEC).

Замотаєв 1До кінця 2023 року середні ставки за гривневими депозитами залежно від терміну вкладів залишаться на рівні 14-14,5% річних.

Про це повідомив Дмитро Замотаєв, директор департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ.

енергоефективністьШвеція, Норвегія та Фінляндія оголосили про виділення 21,5 млн євро внесків до фонду Eastern Europe Energy Efficiency and Environment Partnership (E5P). Кошти будуть спрямовані на підтримку критично важливої муніципальної інфраструктури та екологічних інвестицій в Україні.