Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Школи та дитячі садки стануть пріоритетом при будівництві нових кварталів у Києві

fd07572a 1Школи та дитячі садки мають стати пріоритетом при будівництві нових кварталів у Києві.

Про це заявив депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Як зазначив депутат, у Києві необхідно розвивати соціальну, екологічну та інженерно-транспортну інфраструктури.

«Наразі не вистачає дитячих садків, шкіл, парків, цивілізованих паркувальних майданчиків та ефективного громадського транспорту. При цьому Київ активно забудовують новими житловими будинками та комплексами, і це призводить до стрімкого збільшення населення. Однією з причин такої ситуації є дисбаланс у реалізації детальних планів територій, оскільки вони, у першу чергу, реалізуються саме в частині житлової забудови, а в частині будівництва об’єктів інфраструктури відкладаються на більш пізній термін чи не реалізуються зовсім», – зазначив Григорій Маленко.

За словами депутата, дана ситуація створює дискомфорт для мешканців столиці.

«На жаль, забудовники віддають пріоритет тим об'єктам, які дають їм максимальну вигоду. Тому сьогодні я подав проєкт рішення, який визначає порядок реалізації детальних планів територій. Основна ідея полягає в тому, що інфраструктурні об'єкти мають будуватися одночасно з житловими будинками і це має стати обов'язковим для всіх забудовників», – наголосив Григорій Маленко.

Джерело: 100realty