Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Велике будівництво: У межах Програми Президента реконструйовано ще одне приймальне відділення на Закарпатті

rahiv 1 1 768x432У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Рахові Закарпатської області реконструйовано екстрене приймальне відділення центральної районної лікарні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.   

«Місто Рахів – найбільш високогірне місто Карпат. Неймовірно гарне та туристично привабливе. Але тут — занедбана інфраструктура.  І відтепер це питання системно вирішується у межах Програми Президента «Велике Будівництво». Відтак, реконструйовано приймальне відділення у Рахові. Після реконструкції тут з’явилися  під’їзний бокс, сучасні палати і обладнання. Також встановлено перший комп’ютерний томограф. І це все — не про ремонт. Це — про здоров’я і життя людей, які тепер вчасно отримають невідкладну допомогу. І лікарів, які  працюватимуть у зручних умовах», – зазначив заступник Міністра.

Відтак, у будівлі проведено реконструкцію з добудовою вхідної групи простору першого поверху. Замінено системи опалення, водопостачання та каналізації, частину тепломережі. Встановлено нові металопластикові двері та утеплено стіни. Замінено електричні мережі. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Джерело: minregion