Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Кияни звалили будівельний паркан біля озера Вирлиця

Opera Снимок 2021 07 27 112739 nerukhomi.uaУ Києві днями відбулася акція протесту проти забудови біля озера Вирлиця, під час якої був зламаний будівельний паркан.

 На місце приїхали чергові поліцейські, однак правоохоронці не стали втручатися у конфлікт. Активісти розповідають, що це не перша акція протесту, а також обіцяють проводити їх і надалі, щоб демонтувати повністю будівельний паркан.

"Його просто демонтуємо потроху, тому що його дуже багато і це фізично складно. Це вже, здається, третій або четвертий раз", – розповів киянин Андрій Медведько.

Нагадаємо, що на засіданні Київради 13 липня відбулося обговорення питання щодо забудови Вирлиці. В результаті було прийнято протокольне рішення, згідно з яким зібрати з усіх профільних комісій Ківсовета і департаментів КМДА, а також всіх, хто має відношення до даного будівництва додаткову інформацію, обговорити її, і лише потім приймати комплексне рішення.

 Ще в червні депутати Київради мали проголосувати за оголошення ландшафтним заказником території біля озера Вирлиця. Однак мер Віталій Кличко попросив відкласти прийняття цього питання. Він розповів, що його думка з цього приводу радикально змінилася, після того як він поспілкувався із забудовником і детально ознайомився з проєктом.

Відомо, що орендарем трьох земельних ділянок, загальна площа яких досягла 30 гектарів, є компанія "Мрія-Інвест". За даними YouControl, ТОВ "Мрія-Інвест" зареєстрували 18 років тому. Керівником є Наталя Науменко. З компанією також пов'язаний і колишній шкільний друг мера Віталія Кличка Юрій Іонанов.

Джерело: nerukhomi