Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

ЖК Метрополіс обійде ботсад за кількістю італійських сосен

Opera Снимок 2021 07 29 111631 nerukhomi.uaНа території ЖК Метрополіс, який розташовується на вулиці Академіка Заболотного, 1 у Києві, збираються висадити хвойні дерева – пінії, спеціально завезені з Німеччини. Ще зовсім недавно таку рослинність можна було побачити тільки у ботанічному саду.

Про це повідомили в пресслужбі житлового комплексу.

Підкреслюється, що на пінії (різновид італійської сосни) забудовник витратив близько 16 млн гривень. Також на території ЖК буде відкрита паркова зона на площі у 2 га. Для цього будуть висаджені десятки тисяч дерев і кущів. Облагороджуванням території займаються фахівці з ландшафту з провідних дизайн-бюро. Відкрити парк планують після введення в експлуатацію житлового комплексу.

ЖК Метрополіс підтримує концепцію "двір без машин", завдяки реалізації паркінгу на 1700 машиномісць. Для зручності мешканців тут побудують дитячий садок за японськими технологіями і дитячий майданчик від провідної профільної німецької компанії.

Будівництво ведеться з використанням екологічних матеріалів за енергозберігаючими технологіями, що дозволить майбутнім мешканцям скоротити енерговитрати.

Джерело: nerukhomi