Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Олексій Чернишов: Завершується будівництво школи у селі Ставрове на Одещині

img 3399 1 768x437Готовність нової школи у селі Ставрове Одеської області складає 99%. Заклад будують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету у межах Програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Школа у селі Ставрове, що на Одещині, — відомий довгобуд, якому вже 13 років! Наразі будівництво закладу завершується, і це — супер новина. Адже історія тягнулася з 2007! Через неякісну підготовку проєктно-кошторисну документацію, постійну зміну підрядників та, зрештою, – замороження будівництва. Завдяки Програмі Президента «Велике будівництво» та злагодженій роботі Одеської ОДА будівельні роботи у закладі відновили. І вже з першого вересня 250 дітей зможуть навчатися у новій, сучасній та комфортній школі», — зазначив Міністр Олексій Чернишов.

У межах проєкту в освітньому закладі встановили пожежні резервуари, артезіанську свердловину з водонапірною баштою, а також зовнішні та внутрішні мережі енергопостачання та водопостачання. Наразі завершується виконання робіт із благоустрою території та будівництво шкільного стадіону.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Джерело: minregion