Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У КМДА сказали, скільки піде часу на відновлення ЖК після атаки дронів

Opera Снимок 2023 05 31 133911 nerukhomi.uaНа відновлення 24-поверхового житлового будинку в Голосіївському районі Києва, який постраждав від атаки російських дронів, піде кілька місяців.

За його словами, найближчим часом мають закрити вибиті вікна та замінити розбитий дах, щоб урятувати будинок від опадів. Потім необхідно підготувати проєкт, за яким здійснюватимуться будівельні роботи.

"А відновлювальні роботи розпочнуться після того, як буде проєкт, тому що будівля постраждала досить серйозно", - уточнив урядовець.

Як відомо, у житлову висотку в ніч проти 30 травня влетіли рештки російського ударного дрону. В результаті на верхніх поверхах будівлі спалахнула пожежа. Квартири на двох верхніх поверхах зруйновані, в інших квартирах вибиті вікна. На парковці постраждали автомобілі, деякі з них зазнали серйозних пошкоджень.

У квартирі на верхньому поверсі загинула 33-річна жінка та постраждав її чоловік. За словами Віталія Кличка, вона вийшла на балкон подивитися, як збивають дрони. Також повідомляється ще про двох постраждалих, усі вони досі у лікарні.

Внаслідок російської атаки десяткам мешканців довелося залишити свої квартири. Вони зможуть повернутись лише тоді, коли рятувальники проведуть ретельне обстеження.

Джерело: nerukhomi