Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Олександр Кубраков і посол Естонії в Україні обговорили розширення співпраці щодо відбудови Житомирщини

відбудова ЖитомирщиниВіцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков під час зустрічі з послом Естонії в Україні Аннелі Кольк обговорили відновлення української інфраструктури, зокрема в Житомирській області.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

У травні 2022 року Естонія оголосила, що бере на себе відповідальність щодо відновлення Житомирської області.

«Ми високо цінуємо готовність та прагнення Естонії допомагати нам у відновленні об’єктів соціальної, транспортної сфер у Житомирській області. Ми вже бачимо результати. На початку 2023-го Таллінн передав Житомиру 20 низькопідлогових автобусів. У червні відбулося відкриття 1-ї черги дитсадка в Овручі – першого об’єкта, у відбудові якого взяла участь Естонія. Також минулого місяця було відкрито міст у Малині, на відбудову якого естонські партнери виділили €1 млн», — зазначив Кубраков.

Також він подякував Естонії за допомогу в усіх сферах і за те, що вона залишається одним із найвідданіших партнерів України.

Наразі Естонія планує продовжувати відновлювати соціальну інфраструктуру в Житомирській області.

Також під час зустрічі заступниця міністра Олександра Азархіна розповіла про можливості цифрової екосистеми управління відновленням DREAM — Державної цифрової екосистеми управління відновленням.

Вона підкреслила, що важливо, аби всі проєкти відбудови проходили через DREAM, оскільки завдяки цьому міжнародні партнери можуть відстежувати інформацію про проєкти відновлення, включно з кошторисами. Це забезпечує прозорість та підзвітність відбудови.

Заступник міністра Сергій Деркач висловив надію на те, що Естонія допоможе Україні з модернізацією та цифровізацією пропускної системи на кордоні, адже країна має успішний досвід імплементації у себе подібної системи.

Ще нове на сайті: