Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Фінські компанії зацікавлені у посиленні партнерства з українськими колегами

1У столичному Будинку архітектора відбувся семінар "Фінляндія для архітекторів", присвячений партнерству між компаніями із Фінляндії та українськими архітекторами.

Організували ділову подію Олександр Барановський, Національна Спілка Архітекторів України (НСАУ) і Пьотр Хайдетьскі, Business Finland; модерував - архітектор Дмитро Аранчій, Aranchii Architects, пише РrofВuild. 


За словами іноземних учасників семінару, ця зустріч - це пошук спеціалістів, які стануть партнерами з української сторони у різних проєктах. Як підкреслив спікер компанії Sweco architect Lennart Lang, фахівці із Фінляндії зацікавлені у співпраці, а "не наступати на пальці" українцям.


Серед спікерів були представники компаній ABLOY Kone Helvar, Lighting Controls B.V. Honka Temet international.

Зокрема, Temet підняла дуже актуальну тему для українців - будівництво укриттів. Відомо, що фіни славляться своїм досвідом у проєктуванні укриттів.2


Компанії-учасниці презентували свою діяльність і надали пропозиції щодо співпраці.


Консалтингова компанія у галузі архітектури та інженерії Sweco має великий досвід у відбудові та розвитку суспільств, їх інфраструктури після конфліктів, війни та стихійних лих. Її підхід до роботи базується на співпраці та партнерстві з місцевими зацікавленими сторонами, що дає змогу забезпечити адаптацію проектів до конкретних потреб постраждалих місцевих громад.


Місія KONE полягає у покращенні потоку міського життя. KONE надає ліфти, ескалатори та автоматичні двері для будівель, а також екологічні та інноваційні рішення для обслуговування і модернізації, щоб підвищити цінність будівель протягом усього життєвого циклу.


Компанія TEMET - фахівець у сфері захисту від вибухів. хімічного, бактеріологічного, радіоактивного, ядерного (ХБРЯ) виявлення та фільтрації та спеціальної технології вентиляції. Компанія пропонує повний спектр 3спеціалізованого обладнання та систем для ефективного ХБРЯ захисту, починаючи від виявлення ХБРЯ загроз до ефективної фільтрації вхідного повітря, правильного тиску та інноваційних систем видалення CO2. Рішення TEMET застосовуються як для нових будівель, так і для реконструкції чи модернізації існуючих об’єктів.


ABLOY пропонує інновації в сфері безпеки та замків, поєднуючи цифровий і механічний досвід. Рішення ABLOY дають можливість спростити управління доступом і захистом об’єктів критичної інфраструктури за допомогою гнучких і масштабованих рішень.

 


У Helvar створюють інтелектуальні та енергозберігаючі освітлювальні рішення, використовуючи інформацію та безперебійно працюючи з іншими системами.


Honkarakenne виробляє високоякісні, здорові, екологічні дерев’яні будинки, будинки для відпочинку та громадські будівлі під брендом Honka з поновлюваної сертифікованої твердої деревини.

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Українську спільноту архітекторів представили студії та бюро, які відобразили галузь і рівень української архітектури у всьому різноманітті. Зокрема, були представлені проєкти архітектурних бюро: AIMM, Archimatika, KYB Architects, Aranchii Architects, Plitos, Kashirina Filimonov Architects та інші.


Семінар завершився обговоренням і бізнес мережуванням.

Ще нове на сайті: