Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У Києві запустили акселератор для технологічних рішень "Стійке місто"

akselerator dla stiuke mistoКиївміськдержадміністрація спільно з НТУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge та Klitschko Foundation започаткували акселераційну програму “Стійке місто”, пише РrofВuild з посиланням на повідомлення КМДА. 


“Акселераційна програма “Стійке місто” збере талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва”, - йдеться у повідомленні.


За словами керівника цифрової трансформації Києва і заступника голови КМДА Петра Оленича, “Участь у City Resilience Accelerator - це шанс не лише змінити Київ, але й впровадити нові проєкти сталого та стійкого розвитку”.


У межах акселераційної програми буде розроблений коефіцієнт стійкості житлових будівель міста та проведений конкурс “Смарт-системи енергомоніторингу і програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту”. Він охопить аналітичні системи енергетичного менеджменту житлових будівель, програмні рішення для аналізу даних із систем обліку енергії, інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу, системи IoT для збору даних, алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання.


“Без інновацій та інноваторів, якими можуть виступати підприємці, вчені, студенти та школярі, неможливо побудувати ні стійкого міста, ні стійкої держави. Саме інновації будують фундамент сильної країни. Попри будь-які виклики, які стоять перед нами у воєнний час, головною ціллю Акселераційної програми є зібрати інноваторів та інновації, які спроможні забезпечити стійкість міста: енергетичну, безпекову із застосуванням ІТ-технологій та ІоТ”, – додала керівниця Всеукраїнської інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Інна Малюкова.


Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024 року у форматі офлайн та онлайн.


Перші три призові місця отримають гранти від організаторів.


Перспективні проєкти зможуть взяти участь у фіналі XIII Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2024 та знайти інвесторів для виконання замовлень чи відкриття невеликих стартапів у Києві.

Ще нове на сайті: