Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Спад на ринку вентильованих фасадів може настати у наступному році, — експерт

23r3434З огляду на ситуацію на будівельному ринку загалом і у сегменті вентильованих фасадів, імовірно, що 2024 рік пройде під знаком завершення будівельних об’єктів, розпочатих до війни. Однак головний виклик і потенційний спад на ринку фасадів, особливо в сегменті скляних, може настати у 2025 році, враховуючи затримку з початком нових проєктів через воєнні дії.


Таким прогнозом поділився Михайло Орленко, виконавчий директор Української Асоціації вікон, дверей та фасадів, пише РrofВuild. 


За його словами, з огляду на тривалу війну в Україні, яка безпосередньо впливає на всі сфери життя та економіку країни, ринок вентильованих фасадів, зокрема скляних, переживає важливі трансформації та випробування. Станом на другий рік конфлікту спостерігається адаптація ринку до нових умов і викликів, незважаючи на значні труднощі.


Експерт додав, що процес будівництва, який зазвичай розрахований на 3-річний цикл від початку проєктування до здачі об’єкта в експлуатацію, зіткнувся з безпрецедентними перешкодами через війну. Це призвело до того, що багато запланованих на 2022 рік проєктів були відкладені або повністю зупинені. Така ситуація, безумовно, вплине на ринок вентильованих фасадів у найближчі роки.


«Цей прогнозований спад підкреслює важливість пошуку альтернативних стратегій та інвестицій в інновації, які можуть допомогти подолати майбутні виклики. Це також вказує на необхідність підтримки та стимулювання будівельної галузі, щоб мінімізувати негативні наслідки для ринку та забезпечити його відновлення після стабілізації ситуації в країні», — зазначив Михайло Орленко.

Стаття про вентильовані фасади

Ще нове на сайті: