Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У Харкові планують створити підземні операційні та реанімаційні відділення

harkova igor terehov wikipedia org 57ff0e50c6e8d20793b0a2d10d146220 650x410У Харкові з'являться операційні та реанімаційні приміщення під землею. Для цього влада співпрацює з Міністерством охорони здоров'я.

Про це повідомляє РrofВuild, посилаючись на мера Харкова Ігоря Терехова. 


За його словами, реанімаційні та операційні відділення буде створено на базі низки медичних установ міста Харкова.


"Ми працюємо разом із Міністерством охорони здоров'я щодо створення реанімаційних та операційних під землею на базі наших лікувальних установ", – повідомив мер.


Крім цього, у місті продовжать розширювати мережу підземних закладів культури. Ігор Терехов повідомив, що в місті вже працюють заклади, які показують вистави під землею.


"І ми масштабуємо цей досвід. Тому що є запит на вистави, на живе спілкування в безпечному просторі. Важливо, щоб культурне життя не зупинялося", – зазначив мер міста.


Крім цього, у місті збільшать мережу підземних закладів культури. Ігор Терехов пояснив, що від харків'ян «є запит на вистави, на живе спілкування в безпечному просторі».


Нагадаємо, у Харкові завершили будівництво першої підземної школи: 20 класних кімнат розраховані на навчання 900 учнів у дві зміни. Згідно інформації мерії, набір учнів на наступний навчальний рік майже завершений. А вже цього навчального року за парти сядуть 600 дітей. Зараз у школі завершуються останні приготування перед початком занять.


Окрім того, у Харкові шкільні класи облаштували на станціях метрополітену, який в умовах війни не функціонує.

Приміщення для навчання обладнали на п'яти станціях Харківського метрополітену: "Університет", "Перемога", "Академіка Павлова", "Метробудівників" та "Тракторний завод".


Сформовано 106 класів, у яких навчається 2191 дитина. Освітній процес організовано у дві зміни.

Ще нове на сайті: