Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Проєкт тимчасової споруди на місці Каховської ГЕС готовий до реалізації

64cb999e2524f screvПрАТ "Укргідроенерго" підготувало проєкт будівництва тимчасової гідроспоруди на місці зруйнованої росіянами Каховської гідроелектростанції.


Про це в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" повідомив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота, , пише РrofВuild. 


Він нагадав, що рік тому Кабінет Міністрів прийняв рішення про розробку проєкту для тимчасового з'єднання лівого та правого берегів Херсонщини і припинення спрацювання водосховища.


"Такі проєкти тимчасових гідроспоруд є, вони вже готові до реалізації", - повідомив Ігор Сирота.


Він наголосив, що гідроенергетики наразі чекають деокупації територій, щоб стати до робіт.


Також пан Ігор зазначив, що наслідки підриву Каховської ГЕС будуть накопичуватися з часом - зокрема, брак води для повного забезпечення потреб і сільського господарства на півдні України, і промисловості.


Нагадаємо: уночі 6 червня 2023 року російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС. Внаслідок підриву були затоплені населені пункти на обох берегах Дніпра, на Херсонщині, Дніпропетровщині частина населення залишилася без водопостачання. За офіційними даними, загинуло 32 людини, однак невідомо, скільки людей загинуло на окупованому лівобережжі Херсонщини.

Ще нове на сайті: