Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Засновники індустріальних парків отримають безповоротну допомогу до 150 млн грн

z1570612198a324i 65333Засновники індустріальних парків отримають безповоротні кошти від держави в розмірі до 150 млн грн на будівництво інженерно-транспортної інфраструктури або на підключення до електромереж.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише РrofВuild. 


«Затверджуємо механізм стимулювання створення індустріальних парків. Зокрема, засновники парку отримають безповоротні кошти на будівництво інженерно-транспортної інфраструктури або компенсацію витрат на підключення до електромереж. Це сума до 150 млн грн, що покриватиме до половини витрат, а для деокупованих територій — до 80% витрат», — заявив очільник уряду.


За його словами, на сьогодні в Україні зареєстровано 81 індустріальний парк. Надання компенсації має прискорити створення індустріальних парків.


Також, новий Порядок передбачає запровадження певних запобіжників. Кожен заявник бере на себе зобов'язання протягом 3 років побудувати на території індустріального парку не менше 5000 квадратних метрів та залучити не менше 2 учасників. Якщо умови не будуть виконані, то заявник має повернути державі всі витрачені бюджетні кошти.


Для того, щоб скористатись програмою, необхідно:
- подати заявку до уповноваженого банку до 15 серпня;
- банк перевірить заявку;
- Міністерство економіки України перевірить документи та ухвалить рішення про надання допомоги;
- у разі позитивного рішення — укладається договір;
- кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок, а оплата відбудеться після того, як роботи будуть виконані, а заявник сплатить свою частину.


Для інвесторів індустріальні парки вирішують одразу декілька актуальних проблем: питання землі, підключення до мереж, наявності промислової будівлі та зниження вартості обладнання.

Ще нове на сайті: