Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

П'ять ідей, у що перетворити балкон або лоджію

pyat idey kak preobrazit stariy balkon 17085265216851 image

У більшості випадків балкон не розглядається мешканцями, як повноцінне, що володіє унікальним функціоналом, житлове приміщення.

Тут знаходять свій притулок речі, давно вже нікому не потрібні, але ніхто їх не поспішає викидати. Але, особливо за умови невеликої кількості корисних метрів, раціонально використовувати кілька квадратів балконного простору — це не тільки спосіб розвантажити житлове приміщення, але і можливість створити окрему кімнату, пише РrofВuild з посиланням на Строитель-П. 


Робочий кабінет
Це найпоширеніше рішення, адже все більше людей зараз переходять на віддалений формат роботи. На лоджії з більшим успіхом можна сховатися від домочадців і зосередитися на вирішення робочих питань, ніж в будь-який інший частині квартири. Але мало просто поставити тут стіл, стілець і комп'ютер, щоб перетворити цю площу в робоче приміщення. Кабінет повинен бути добре утеплений, освітлений і звукоізольований. Для того, щоб у вашому новому кабінеті було тепло навіть у найхолодніші зимові дні, можна встановити електропідігрів кімнати і додаткову розетку для електрокаміна.


Бібліотека

Це ще одна чудова ідея для тих, хто хоче сховатися від оточуючих у вигаданих світах і всесвітах. Книжкові шафи від підлоги до стелі або полиці на всю довжину, крісло і затишний торшер перетворять балкон у райський куточок для того, щоб усамітнитися з романом улюбленого письменника.


Майстерня
Прекрасний варіант для використання лоджії — майстерня. Тут можна не приділяти так багато уваги утепленню, але звукоізоляція повинна бути абсолютною, особливо якщо ви плануєте використовувати майстерню у вихідні дні. Важливий атрибут — підлогове покриття, воно повинно витримувати велику вагу шафи з інструментами і падіння важких, гострих предметів. Монолітний бетон, небитка керамічна плитка, інженерна дошка, керамограніт — далеко не повний список покриттів, що підходять під такі цілі.


Комора
Якщо пристрасть до складання речей на балконі все ж не вщухає і викидати вже складене не хочеться, то можна це хоча б упорядкувати. Полиці, шафки і гачечки допоможуть в організації речей, яким більше ніде не знайшлося місця.


— одне з найсвітліших місць в квартирі, а значить прекрасний варіант для вирощування квітів і рослин. Світло, свіже повітря і турботливі руки здатні перетворити балкон в райський сад, який буде чудово виглядати не тільки зсередини, але і з вулиці. Підвісні полиці, багаторівневий стелаж і широкий підвіконня дозволять розставити квіти красиво і згідно з їх потребою в світлі і теплі. Зручне крісло або диванчик перетворить оранжерею в зону відпочинку.

Ще нове на сайті: