Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

26 червня відбулась зустріч у форматі Business Club КБУ!

449433488 910274211113343 3464402761128322002 n📍Business Club КБУ об'єднує лідерів галузі для обговорення пропозицій та ініціатив, що сприятимуть майбутній відбудові України.

🌐Модерував зустріч Олександр Червак, виконавчий директор КБУ.

Спікерами заходу виступили:

👤Яна ЛІТВІНОВА, Начальник Старобільської міської військової адміністрації, Луганська область - Відбудова постраждалих громад: відновлення інституційної спроможності органів влади на деокупованих територіях

👤Олександр АНДРОСОВИЧ, Business Adviser ЛУН - Статистика ринку новобудов України

👤Надія БОНДАРЧУК, Експертка з технічних питань ГТП ПРООН - Проблемні питання, що виникають під час реалізації проєктів програми з відновлення україни та програма відновлення ІІІ

👤Катерина ОЛІЙНИК, Партнерка юридичної компанії Arzinger - Бронювання працівників – зміни та особливості

👤Юлія СКІЧКО, Власниця, Керівник проектів та програм матеріального та нематеріального виробництва «АЛЕФ СТРОЙ»тм ТОВ «ВБК Еліт-проектбуд» - Роль будівельної техніки в будівництві, кадрові виклики сьогодення та шляхи подолання

👤Ігор АРХИПЕНКО, Експерт з стратегічного аналізу та супроводу роботи постачальників в системі Prozorro - Е-тендер: перспективи роботи в системі прозорро зараз та її роль під час відбудови

👤Антон ЧУМАК, Розробник застосунку Моно БТІ

449741176 910275447779886 4170006671781428763 n

На початку заходу з промовою про загальну ситуацію в Україні виступив Лев Парцхаладзе, Президент КБУ.

💪“Незважаючи на енергетичну кризу, постійні обстріли та мобілізаційні процеси, український бізнес активно адаптується. Він, які і люди, здатний швидко відновлюватись та продовжувати працювати”, - зазначив пан Лев.

Він також розповів про останні події, пов’язані з відбудовою України, зокрема про Ukraine Recovery Conference, Форум відбудови України, організований польськими партнерами, економічний форум «Реконструкція України: Роль Республіки Молдова», у яких безпосередню участь взяли представники КБУ.

✔️Лев Парцхаладзе поділився деякими стратегічними планами КБУ, та зазначив, що Конфедерація будівельників України буде продовжувати працювати та розширювати свої міжнародні зв’язки, аби відбудувати сучасну та прогресивну Україну.

449613411 910274511113313 3193113566984411627 n☝️Важливою подією на Business Club КБУ стало підписання Меморандуму про співпрацю між Конфедерацією будівельників України та Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку ”Свісконтакт”.

Основна мета Меморандуму:

🔸реалізація спільних завдань і проєктів, зокрема в сфері професійної (професійно-технічної) освіти;

🔸консолідація зусиль для відновлення української інфраструктури та будівель, зруйнованих внаслідок жорстокої російської агресії;

🔸співпраця у створенні сприятливих умов для залучення прямих інвестиційних ресурсів у процес відновлення України та розвитку будівельної галузі;

🔸сприяння створенню рівних конкурентних умов для всіх учасників будівельного ринку;

🔸забезпечення умов для реформування та розвитку будівельної галузі України.

🗣️Традиційно, до участі в Business Club КБУ було запрошено Голову Старобільської територіальної громади, яка наразі, на жаль, перебуває в окупації. Яна Літвінова розповіла про важливість влаштування якісних укриттів для захисту цивільного населення, а також про проблеми та виклики з якими зіткнулась Старобільська громада у період повномасштабного вторгнення.

“Якщо держава вбачає сенс в тому, щоб ми існували, навіть попри два роки окупації, то ми разом із державою, разом із нашими захисниками віримо в те, що деокупація буде. А відтак, будуємо плани, виступаємо на площадках і вже маємо напрацювання з міжнародними партнерами і розуміємо, хто з них може бути долучений до відновлення Луганщини та безпосередньо Старобільської територіальної громади”, - сказала пані Яна.

🗣️Олександр Андросович розповів про нові проєкти у будівництві, їх динаміку та регіональний розподіл, про ціни на первинне та вторинне житло, про продажі та їх оцінку від ЛУН.

Він зазначив, що незважаючи на постійні атаки агресора, будівництво не зупиняється. В областях активно створюють нові ЖК і їх кількість невпинно зростає.

🗣️Експерти ГТП ПРООН Надія Бондарчук та Катерина Ярошенко розповіли про особливості та проблематику реалізації Програм з відновлення України.

Зокрема, Катерина Ярошенко наголосила: “Програма Відновлення це показова програма. Якщо ви візьмете участь й у вас буде досвід у виконанні проєкту за Програмою Відновлення, то ви матимете напрацювання для участі в інших бюджетних програмах”.

Пані Катерина, додала, що основним бенефіціаром Програми є громади. Також вона зазначила, що обсяг Програми складає 340 млн. євро і додала, що в травні у Берліні між Урядом України і ЄІБ було підписано третю фінансову угоду за програмою ПВУ обсягом фінансування 100 млн. євро.

Надія Бондарчук розповіла про особливості Програми, її переваги, проблеми та шляхи їх вирішення. Вона запросила усіх присутніх учасників Business Club КБУ долучитись до участі у Програмі.

🗣️Катерина Олійник надала інформацію про бронювання працівників на підприємствах та нововведення, які пов’язані з процедурою бронювання.

Зокрема, пані Катерина наголосила: “Зараз міністерства дуже ретельно перевіряють діяльність компаній, які подаються на бронювання. Вони звертають увагу на публічну інформацію, вони перевіряють участь компаній у тендерних закупівлях, тобто усі підприємства ретельно досліджують для того, щоб уникнути зловживання використання системи визнання підприємства критичним”.

Вона також розповіла про нову Постанову Кабінету Міністрів України про електронне бронювання, яка передбачає:

💠Електронне бронювання через портал Дія.

💠Можливість бронювати працівників із дефіцитними військово-обліковими спеціальностями.

💠Строк бронювання для критичних підприємств – до 12 місяців (або на термін виконання контракту для ЗСУ чи інших військових формувань).

💠Бронювання до 100 % працівників підприємств оборонно-промислового комплексу та енергетики тощо.

💠Керівник має підтвердити, що працівники уточнили свої дані щодо перебування на військовому обліку.

💠Дозволене бронювання кінцевих бенефіціарних власників та членів Наглядових Рад (за деяких умов).

🗣️Юлія Скічко надала інформацію про школу операторів будівельної техніки “Алеф Строй”, орієнтовану на переважне навчання жінок управлінню будівельною технікою.

Програма передбачає:

🔸9 місяців безкоштовного навчання;

🔸опанування 15 одиниць спеціалізованої будівельної техніки на тренувальному майданчику;

🔸отримання сертифікату державного зразка, що підтверджує здобуту кваліфікацію.

“Ця програма вже розгорнута і починає практичну реалізацію за сприяння Міністерства економіки України, гілки “Конкурентоспроможна економіка України” USAID на базі Немішаївського фахового технікуму за партнерства Конфедерації будівельників України. Реалізуємо цю програму безпосередньо ми, як компанія яка займається орендою будівельної техніки”, - розповіла пані Юлія.

🗣️Антон Чумак презентував застосунок Моно БТІ та розповів про основні принципи його роботи.

На відео пан Антон продемонстрував роботу додатку та пояснив: “Це додаток на iPhone, який створює 3D-модель приміщення за допомогою сканування поверхні датчиками, які вбудовані в iPhone і переводить цю модель в файл AutoCAD з подальшим редагуванням і можливістю внесення змін”.

🗣️Ігор Архипенко розповів про особливості здійснення публічних закупівель будівельних робіт та послуг на платформі E-Tender, в тому числі Prozorro-маркет, систему Prozorro-продажів, комерційні закупівлі та продажі.

“Держава і всі ми дуже хочемо, щоб відбудова пішла саме через систему Prozorro. Тому, що якщо брати те, як закупівлі відбуваються за донорські кошти в інших системах, то набагато менше можливостей у українського бізнесу отримати додаткове фінансування”, - зазначив пан Ігор.

Для членів КБУ компанія E-Tender надає унікальні пропозиції:

🔹Особистий менеджер для кожного члена КБУ.

🔹Безоплатні юридичні консультації та 2 юридичні послуги (аналіз документів учасника перед подачею, перевірка документів конкурента з можливістю оскарження).

🔹Аналіз ринку на предмет ємності та перспектив.

Наприкінці зустрічі учасники Business Club КБУ мали змогу поспілкуватись та обговорити можливі напрямки співпраці.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

Ще нове на сайті: