Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Частину річки Либідь замурують у колектор заради нової дороги до ТРЦ

0ac7f259925f260dУ Голосіївському районі столиці для будівництва проїзду до нового торговельно-розважального центру «Ocean Mall» планують створити колектор, щоб сховати частину річки Либідь.


Такі зміни передбачені детальним планом території, який затвердила Київрада, пише РrofВuild. 


Зокрема, йдеться про місцевість в районі Либідської площі - в межах бульвару Миколи Міхновського (колишнього Дружби народів), вулиць Великої Васильківської, Євгена Коновальця (Щорса), Володимиро-Либідської та Казимира Малевича.


Водночас активісти організації «Цегла» переконані, що детальний план цієї території передбачає засипання частини річки. Цьогоріч на реконструкцію і розчищення річки Либідь планують виділити 68 млн грн.


Столичні депутати дозволили внести зміни до генплану, для цього вони вирішили створити робочу групу, до якої увійдуть представники Київської організації спілки архітекторів. Також перевірять виконання міської програми екологічного благополуччя щодо благоустрою водойми і петиції «Про визнання долини річки Либідь зоною екологічного лиха».


Нагадаємо, Либідь протікає від бульвару Міхновського до вулиці Коновальця у відкритому бетонному жолобі. Раніше експерти зазначали, що річка у цьому місці дуже забруднена через інтенсивний рух транспорту. Через це пропонували закрити її в колектор.

Ще нове на сайті: