Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Ціни на будівництво фортифікацій зростають: названо причини

828d3ea85a26410bНа Донецькому напрямку ворогу вдалося зруйнувати деякі укріплення, але все робиться для їх відновлення.

 

Про це розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, пише РrofВuild з посиланням на Главком.

Над зведенням фортифікацій працювали майже всі підприємці і комунальники. Важко уявити, що б було, якби вони не були побудовані, але все менше підприємців хочуть ризикувати життям і їхати будувати фортифікаційні споруди.

Вони допомагають нашим військовим," - пояснив очільник ОВА.


Також за його словами працюють робітники з Івано-Франківщини, Хмельниччини, Черкащини, Полтавщини – допомагають Донеччині у зведенні основної лінії фортифікацій. Вадим Філашкін також пояснив, чому ціна оборонних споруд відрізняється.


"У деяких людей виникає питання щодо закупівель: мовляв, а чому така ціна, а не інша? Бо на одному підприємстві буде ціна нижчою, але те підприємство не хоче сюди привозити, не хоче працювати з Донецькою областю.

Підприємців, охочих їхати до нас будувати фортифікації, дуже мало. Більше працюють з Сумською і Запорізькою областями", - резюмував він.Голова Донецької ОВА додав, що роботи з встановлення "зубів дракона" ведуться на Гродівському, Курахівському, Лиманському та Торецькому напрямках.


"Ворог змінює напрямок прориву. І де виникає потреба, відповідно до документації, яка надходить до мене від командувача оперативно-стратегічного угруповання "Хортиця" щодо закупівлі матеріальних потреб, ми терміново закуповуємо "зуби"", – зазначив він.З початку повномасштабної війни на Донеччині збудовано понад 600 взводних опорних пунктів, не враховуючи протитанкові рови та вогневі невеликі споруди, витрачено близько 2,6 млрд грн.

Ще нове на сайті: