Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Міжнародний промисловий форум

prf fb 23 post

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
Металообробка (металообробні технології, обладнання)
УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
Гідравліка. Пневматика
Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
Автоматизація і робототехніка (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
Підйомно‑транспортне, складське обладнання
Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Паралельно з ХХІ Міжнародним Промисловим Форумом відбуватиметься ХІV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA та VI Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D (адитивні технології та 3D-друк).

Виставки працюють:30, 31 травня з 10.00 до 18.00. 1 червня з 10.00 до 17.00

Вхід вільний, тільки по онлайн реєстрації: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/prf

Місце проведення:

Україна, м. Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: 
+38 095 268-05-87095 268-05-84

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.iec-expo.com.ua/pf-2023.html

https://www.facebook.com/expo.prom

https://www.instagram.com/industrial.forum/

 prf fb 23 post 1