Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Соціальний захист для військовослужбовців

photo 2023 04 19 10 36 27

 

20 квітня 2023 року о 13:00 в приміщенні інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» за адресою вул. Рейтарська, 8/5а, м. Київ розпочнеться відкрита зустріч на тему: «Соціальний захист для військовослужбовців»

«Мною та командою фонду організовано відкриту зустріч «Соціальний захист для військовослужбовців» щоб пояснити максимально просто та ефективно, залучивши експертів, те як відбуваються певні процеси в країні, що стосуються військовослужбовців, їх сімей, соціального захисту, як відбувається діджиталізація, що з медичним забезпеченням, а також ще раз розкажемо про існування проекту «Мобільні фронтові госпіталі», і те як вони допомагають військовим та цивільному населенню в фронтових зонах рятувати більше 100 життів в день, проанонсуємо новину про розробку проекту «Мобільний фронтовий госпіталь в Україні» і це буде не просто український проект госпіталю, а госпіталь українського виробництва. Варто зупинимось на таких важливих питаннях як грошове забезпечення військовослужбовців та юридична відповідальність – це ті питання, які ми найчастіше отримуємо, оскільки співпрацюємо напряму із окремими військовослужбовцями, призовниками та з військовими частинами. Тому під час відкритої зустрічі ми плануємо дати відповіді на низку важливих питань,  скомпонувати матеріал, де буде відображатися інформація у вигляді «питання-відповідь». Це буде перший із низки заходів, які ми плануємо провести», – прокоментував важливість заходу президент благодійного фонду Артем Гончаренко.

«Питання пов’язані з діджиталізацією, грошовим забезпеченням, інноваціями в підготовці військових, соціальним і медичним забезпеченням нині є напрочуд актуальними в українському суспільстві. На разі вже не можна ототожнювати Збройні Сили України з радянською армією. Українські військові довели на полі бою що їх знання, вміння та навички відповідають, та перевищують сучасні світові стандарти. Головна перевага українського військового – бойовий досвід. Це розуміють як партнери так і вороги.

Досвід помножений на мотивацію, основу якої складають бажання захистити свій рідний край від жорстоких терористичних угрупувань мародерів і садистів, допомагає воїнам вистояти в нерівній боротьбі з великою за чисельністю та забезпеченою неймовірною кількістю зброї та боєприпасів армією. В умовах війни ХХІ століття головне не кількість в будь-якому її прояві, я якість, знання, інноваційні підходи. Про це зі спікерами: військовими, вченими, волонтерами, громадськими діячами будемо говорити на відкритій зустрічі «Соціальний захист військовослужбовців», – прокоментував важливість заходу військовослужбовець Сергій Пєтков.

Професор Копотун повідомив, що вийшов з друку Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. (Київ: КНТ, 2023.932 с.  ISBN 978-966-370-861-4). У науково-практичному коментарі авторами подано постатейний аналіз положень Кримінального кодексу України з урахуванням останніх змін та доповнень станом на березень 2023 року.

«У процесі підготовки коментаря автори наголосили саме на практичному аспекті застосування норм Кримінального кодексу України з урахуванням особливостей тієї сфери суспільних відносин, якою вони стосуються.

Особлива увага приділена військовим кримінальним передбаченим законодавством порядку несення чи проходження військової служби, правопорушенням, вчиненим військовослужбовцями, а також військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів.

Видання розраховане на суддів, працівників правоохоронних органів, практикуючих юристів, студентів, аспірантів та викладачів юридичних спеціальностей вишів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання у галузі кримінального законодавства в Україні, законодавства в Україні», – прокоментував Ігор Копотун.

«Розвиток професії соціального працівника буде важливим внеском у покращення соціальної ситуації в Україні. Ми маємо будувати соціально здорове суспільство», – зауважила Інна Силантьєва.

У прес-конференції візьмуть участь:

Артем Гончаренко, президент БФ «Реконструкції та розвитку України», волонтер

Ігор Копотун, доктор юридичних наук, професор, волонтер

Ігор Пампуха, кандидат технічних наук доцент, військовослужбовець

Сергій Пєтков, доктор юридичних наук, професор, військовослужбовець

Інна Силантьєва, президент Асоціації соціального розвитку через право

Під час прес-конференції будуть розглянуті питання:

  • Інноваційні технології у розвитку соціального захисту військовослужбовців
  • Грошове забезпечення військовослужбовців
  • Оперативна медична допомога військовослужбовцям
  • Соціальний захист сімей військовослужбовців
  • Юридична відповідальність військовослужбовців