Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури

Технології будівництва 04.07.2023

Технології будівництва постійно розвиваються та вдосконалюються. Ми стоїмо на порозі нової ери – застосування інноваційних розробок, сучасних матеріалів та автономних рішень.

04 липня 2023 року відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», метою події є створення  майданчику для демонстрації рішень, технологій,  матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури.

Експозиція буде супроводжуватися діловою програмою, яка сегментована паралельною роботою по тематичним напрямкам, а саме:

Технології будівництва: інноваційні рішення та сучасні матеріали  - платформа для обміну думками, ідеями та досвідом між фахівцями будівельної галузі, підрядниками, інвесторами та владою щодо спільних дій та можливостей у відновленні пошкодженої інфраструктури.

Енергетична інфраструктура: автономні рішення та енергоефективні технології - обговорення актуальних проблем та викликів, спричинених військовою агресією, пошук ефективних рішень та створення партнерства між учасниками: державними інституціями, представниками бізнесу, галузевими асоціаціями та донорськими програмами.

Місце проведення: Київ, вул.В.Гетьмана 6, Mercure Congress Centre.

Запрошуємо долучитися до участі у заході, обравши статус, який найбільше відповідає цілям Вашої компанії:

  • Партнер
  • Учасник експозиції
  • Доповідач
  • Відвідувач

Реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/3KQrBAj

Детальна інформація на сайті: https://forumua.technopolygon.com/

Тел. для довідок:

+38 (067) 3757637

+38 (093) 2541268