Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

10-й архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM

2023 09 01 Старт Steel Freedom новина

Молоді архітектори та конструктори втілюватимуть свої найсміливіші творчі задуми в реалізації проєкту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни в м. Житомирі.

Цьогоріч конкурсне завдання матиме велику соціальну спрямованість і, як зазвичай, базуватиметься на реальних архітектурно-планувальних та конструктивних вимогах замовника будівництва, яким виступила Житомирська міська рада.

Учасники розроблять та запропонують на розгляд авторитетного журі концептуальні проєкти реабілітаційного центру із застосуванням сталевих конструкцій.

У конкурсі можуть брати участь студенти архітектори та конструктори 3-6 курсів з 14 профільних українських вишів. Стати учасником STEEL FREEDOM або детальніше дізнатися про конкурс можна, відвідавши офіційний сайт.

Реєстрація команд відбудеться з 1 вересня по 2 жовтня 2023 року, а подача проєктів можлива до 1 листопада.

Фінал з онлайн-трансляцією, в межах якого і будуть визначені переможці, пройде 25 листопада.

Призовий фонд конкурсу розподіляється між I місцем — 30 000 грн, II місцем — 25 000 грн та III місцем — 20 000 грн.

Організатором STEEL FREEDOM виступає Асоціація «Український Центр Сталевого Будівництва», а традиційним та незмінним генеральним партнером — компанія «Метінвест».

Офіційні партнери: Metipol, Rauta, Tekla, SketchUp, LIRALAND, SVL.

За підтримки інформаційних партнерів: Інтерфакс-Україна, PRAGMATIKA.MEDIA, Build PortaL, Property Times, Prof Build, Commercial Property, Vidbudova, СтройОбзор, Дім та інтер'єр, uaprom.info, Укрметаллургпром, Izba, А:1, die.zodchiy, Куди піти, якщо я архітектор?, youazua.