Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

пенетрон головнаУ сучасному світі бетон є третім за поширеністю матеріалом — щороку, за даними Американського інституту бетону, на кожного жителя Землі використовується близько 1 метра кубічного цього матеріалу. Така популярність пов’язана з його високими показниками міцності, довговічності, а також екологічності.

головнаДуже важко уявити сьогодення без комунальної техніки. Це велика група спеціалізованих машин, які забезпечують відсутність бруду та сміття, безпечний рух на дорогах і створюють комфортне середовище. Унаслідок повномасштабного вторгнення рф компанії, що були задіяні в наданні комунальних послуг, як і більшість бізнесів в Україні, зазнали великих втрат. Тисячі одиниць різної техніки, у тому числі й комунальної, автокранів, спеціальної, пожежної тощо, було знищено або пошкоджено. Наразі бізнес змушений відновлювати свій парк, попри фінансові труднощі. 

головнаСтановлення українського ринку композитної арматури почалося ще у 2000-х роках. Пік розвитку припав на 2018-2020 роки. У цей час помітно зросла кількість виробників. Загалом початківців цього сегмента ринку приваблює проста, на перший погляд, бізнес-модель. Ми можемо знайти навіть цілі посібники з відкриття виробництва композитної арматури. Плюс до всього, на ринку немає належного регулювання якості на державному рівні — це причина зростання так званих місцевих «гаражних» виробництв, що в боротьбі за замовника вдаються до різних схем і маніпуляцій, зокрема ціною та можливостями використання композитної арматури.

Тож постає питання: чи безпечно застосовувати композитну арматуру в Україні? Щоб з’ясувати це, вирішили провести власне дослідження ринку композитної арматури. 

головна 1«SMART UNIVERSAL GROUP» – одна з провідних генпідрядних інженерно-будівельних компаній у Київській області, яка вже понад десять років є активним учасником будівельного ринку та виконує всі види будівельно-монтажних робіт. Спеціалізується на комплексному виконанні робіт: від проєктування до здачі в експлуатацію об’єктів інфраструктурного, комерційного і громадського призначення. 

Переживши окупацію, руйнування і втрати, компанія за дуже короткий час відновила свій потенціал, запустила в роботу призупинені війною проєкти і запускає нові. Активно працює над сучасними інженерно-технічними рішеннями, реалізуючи проєкти різної складності.

аналітика головна26 липня 2023 року Конфедерація будівельників України провела ексклюзивну аналітичну панель «Аналітика українського ринку нерухомості: перше півріччя 2023 року», залучивши членів КБУ та зовнішніх експертів до фахової і практичної дискусії.проф

Під час панелі було представлено унікальну аналітику щодо стану ринку житлової, офісної, готельної та торговельної нерухомості, статистику й ексклюзивні дані щодо іпотечного кредитування та енергетичного сектору України.

головнаПриватне Акціонерне Товариство «Дніпрометиз» з 1890 року є провідним виробником України з випуску сталевого дроту, цвяхів, сіток та фібри. Вироби ПрАТ «Дніпрометиз» застосовують у машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, під час виконання ремонтних робіт, у сфері обслуговування та інших напрямах діяльності. 

Продукція заводу має попит як в Україні, так і в країнах Європи. Географія експортного постачання охоплює понад 50 країн. Підприємство постійно працює над створенням нових рішень для кінцевих споживачів та замовників продукції.

головнаНаші славні Збройні Сили у важких боях метр за метром звільняють українську землю від російської навали. Пошкодження будівель досягають 95-100 %. Забруднення довкілля безпрецедентне через застарілі снаряди з токсичним паливом, пошкоджені екологічно небезпечні об’єкти, не вивезені тіла загиблих тощо. На сьогодні додалося руйнування гребель, зокрема Каховської ГЕС. Це – катастрофи планетарного значення, які призвели до змиття безпрецедентної кількості паливно-мастильних матеріалів, відходів та інших забруднювачів. Зрозуміло, що відновлення порушеної природної рівноваги вимагає від будівництва таких рішень, які не просто зменшують шкідливий вплив, а й чинять позитивний вплив на довкілля. І це можливо в рамках «зеленого» будівництва.

головна6 липня The WALL-Ukraine спільно з EU BIM Task Group провели ІІІ Міжнародний BIM-форум: GLOBAL REBUILD INITIATIVES. Це був найграндіозніший захід за всю історію існування спільноти — з неймовірною концентрацією сили, мудрості і досвіду. На одній локації зустрілися визнані європейські експерти та просунуті «бімщики» з України. Обговорювали передові досягнення цифровізації, спілкувалися офлайн, запитували й обмінювалися думками. На завершення встигли напрацювати партнерські зв’язки, окреслити нові цілі.

головна 24 липня в Києві відбувся форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури». Організаторами виступили HD Technopolygon і Хаб «Велике відновлення».

головна 1Пріоритетним напрямом розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури є інтернаціоналізація освіти та пошук нових форм міжнародного співробітництва, що сприяє гармонізації української та європейської освіти.

головнаНавіть не віриться, що вже другий рік триває повномасштабна війна в Україні. Але життя продовжується, економіка працює, і будівельна галузь теж. Звичайно, теперішні умови змусили багатьох по-новому налаштовувати роботу свого бізнесу, «виживати» в нових реаліях та шукати альтернативні канали постачання/збуту. 

головна 1Кожному, хто зіштовхується з питаннями будівництва, необхідні висококваліфіковані спеціалісти для професійних консультацій та отримання експертних знань щодо ведення документації та окремих проєктів. 

Компанія «ПРОЕКСП» здійснює комплексну експертизу проєктної документації, а також експертизу окремих розділів проєкту. Фахівці компанії уповноважені проводити експертизу за всіма класами наслідків (СС-1, СС-2, СС-3) і мають великий досвід експертизи об’єктів різних типів — житлових комплексів, доріг, заводів, складних інженерних споруд тощо.

Список Статей