Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

головнаПриватне Акціонерне Товариство «Дніпрометиз» з 1890 року є провідним виробником України з випуску сталевого дроту, цвяхів, сіток та фібри. Вироби ПрАТ «Дніпрометиз» застосовують у машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, під час виконання ремонтних робіт, у сфері обслуговування та інших напрямах діяльності. 

Продукція заводу має попит як в Україні, так і в країнах Європи. Географія експортного постачання охоплює понад 50 країн. Підприємство постійно працює над створенням нових рішень для кінцевих споживачів та замовників продукції.

головнаНаші славні Збройні Сили у важких боях метр за метром звільняють українську землю від російської навали. Пошкодження будівель досягають 95-100 %. Забруднення довкілля безпрецедентне через застарілі снаряди з токсичним паливом, пошкоджені екологічно небезпечні об’єкти, не вивезені тіла загиблих тощо. На сьогодні додалося руйнування гребель, зокрема Каховської ГЕС. Це – катастрофи планетарного значення, які призвели до змиття безпрецедентної кількості паливно-мастильних матеріалів, відходів та інших забруднювачів. Зрозуміло, що відновлення порушеної природної рівноваги вимагає від будівництва таких рішень, які не просто зменшують шкідливий вплив, а й чинять позитивний вплив на довкілля. І це можливо в рамках «зеленого» будівництва.

головна6 липня The WALL-Ukraine спільно з EU BIM Task Group провели ІІІ Міжнародний BIM-форум: GLOBAL REBUILD INITIATIVES. Це був найграндіозніший захід за всю історію існування спільноти — з неймовірною концентрацією сили, мудрості і досвіду. На одній локації зустрілися визнані європейські експерти та просунуті «бімщики» з України. Обговорювали передові досягнення цифровізації, спілкувалися офлайн, запитували й обмінювалися думками. На завершення встигли напрацювати партнерські зв’язки, окреслити нові цілі.

головна 24 липня в Києві відбувся форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури». Організаторами виступили HD Technopolygon і Хаб «Велике відновлення».

головна 1Пріоритетним напрямом розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури є інтернаціоналізація освіти та пошук нових форм міжнародного співробітництва, що сприяє гармонізації української та європейської освіти.

головнаНавіть не віриться, що вже другий рік триває повномасштабна війна в Україні. Але життя продовжується, економіка працює, і будівельна галузь теж. Звичайно, теперішні умови змусили багатьох по-новому налаштовувати роботу свого бізнесу, «виживати» в нових реаліях та шукати альтернативні канали постачання/збуту. 

головна 1Кожному, хто зіштовхується з питаннями будівництва, необхідні висококваліфіковані спеціалісти для професійних консультацій та отримання експертних знань щодо ведення документації та окремих проєктів. 

Компанія «ПРОЕКСП» здійснює комплексну експертизу проєктної документації, а також експертизу окремих розділів проєкту. Фахівці компанії уповноважені проводити експертизу за всіма класами наслідків (СС-1, СС-2, СС-3) і мають великий досвід експертизи об’єктів різних типів — житлових комплексів, доріг, заводів, складних інженерних споруд тощо.

3Сьогодні ми багато чуємо про відновлення і відбудову України. Але далеко не всі розуміють важливість та особливість порушеного питання щодо цих процесів. Втім, факт залишається фактом — відбудовувати нашу державу ми, беззаперечно, повинні якомога швидше і, звичайно, не чекаючи нашої перемоги, яка наближається кожного дня. Відбудова має починатися зараз, водночас слід враховувати перспективи, особливості та досягнення майбутнього. І найперший акцент, який потрібно виділити, — це визначення оптимальної потреби, а не просто виконання нераціонального плану.

головна8 червня 2023 року відбулося чергове засідання Ради директорів КБУ, під час якого обговорили особливості роботи бізнесу в умовах воєнного стану. В засіданні взяли участь представники влади, народні депутати України, а також керівники будівельних компаній, профільних бізнес-асоціацій та об’єднань.

головнаРедакція журналу Prof Build спільно з UniTECS та виставкою KyivBuild 17 травня провели щорічну професійну бізнес-зустріч ProfTechBuild з експертами будівельного ринку та виробниками будматеріалів на тему: «Швидкість будівництва як основний фактор відбудови». 

 

2Бетон є найбільш поширеним будівельним матеріалом у світі. Щорічно на 1 людину в світі «заливають» 1м3 бетону. Цей матеріал є дружнім до довкілля, більше того, бетон пожиттєво поглинає викиди СО2 з атмосфери. Однак довкілля не є дружнім до бетону. В процесі експлуатації конструкції із цементного каменю піддаються руйнівному впливу таких факторів навколишнього середовища, як вода, температурні коливання, вітер, мікроорганізми. 

Питанням захисту бетону від руйнування займається чимало наукових та промислових інституцій, беззаперечним лідером серед яких є компанія із США Penetron International, LTD.

5Сьогодні будівельна галузь, стрімко розвиваючись, сприяє зростанню попиту на житло, адміністративні і промислові приміщення. Усі нинішні переваги професій будівельної галузі та їх перспективи видно неозброєним оком. Тому не дивно, що охочих обрати саме цю справу для свого майбутнього життя з кожним роком більшає, а серед майбутніх професіоналів галузі — студенти Інституту інноваційної освіти КНУБА, зокрема, ті, що навчаються на кафедрі інноваційної архітектури та дизайну, а це близько 800 студентів. При цьому важливим аспектом діяльності Інституту та кафедри є залучення студентів до наукової, практичної і виробничої роботи, ознайомлення з інструментарієм сучасних наукових досліджень за напрямами діяльності закладу, а також розробки реальних кейсів проєктів і контроль їх втілення у життя. Адже випускники кафедри з девізом «вчись працюючи», які поєднують у своїй професії творчість і ремесло, історію, поезію і науку, сьогодні є особливо затребуваними фахівцями на ринку праці проєктно-будівельної галузі.

Список Статей