Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Бетонмаш -­ виробник якісного обладнання для бетонних доріг

50 2Упродовж майже 80 років підприємство є провідним виробником бетонних заводів, будівельної та бетонозмішувальної техніки, а також обладнання для виробництва будівельних матеріалів в Україні та країнах Східної Європи

Наразі дуже актуальним є питання будівництва бетонних доріг та мостів. У Європі велика кількість нових доріг є цементобетонними, в Україні це лише лічені кілометри, решта – асфальтобетонні, для будівництва яких використовується імпортний бітум. Водночас матеріали для будівництва цементобетонного покриття доступні в Україні. Ще одна беззаперечна перевага – цементобетонні дороги є більш довговічними, їм не потрібен ямковий ремонт.

Саме таких довговічних якісних доріг потребує Україна! Бетонні дороги не такі сприйнятливі до важкого транспорту: велика плита не прогинається під кожним із коліс вантажівки. Значить, не відбувається деформації, яка згодом може згубно позначитися на якості полотна. Звідси ще один непрямий економічний ефект: рухаючись бетонними дорогами, автомобілі витрачають менше палива. Якщо для кожного окремого транспортного засобу різниця не настільки помітна, то в масштабах країни, що імпортує пальне, вона вражатиме.

300 1Для спорудження магістрального автобану із цементобетонним покриттям державного значення «Бетонмаш» може запропонувати нову високопродуктивну бетонозмішувальну установку «Дабл Базальт-300» з максимальною продуктивністю 300 м3/годбетону. Особливістю цієї установки є те, що вона комплектується двома потужними бетонозмішувачами ємністю по 4,5 м3 кожен із двома горизонтальними валами, що змішують. Це дає змогу здійснювати вивантаження готової суміші одночасно у два автосамоскиди або міксери. Разом з тим, незважаючи на свою величезну продуктивність, цей бетонний завод досить компактний і легко може бути перебазований на новий майданчик вслід за споруджуваною дорогою, тому що має єдиний тракт подачі інертних матеріалів (піску й щебеню) на обидва змішувачі. У разі перебоїв у оперативному постачанні видатковими матеріалами великий запас цементу в 6 видаткових силосах загальною місткістю до 1000 т і інертних матеріалів в 4 відсічних видаткових бункерах місткістю 240 т дозволяє працювати установці в автономному режимі практично цілу зміну.

ustroystvo razgruzki s hoprov 1 copy1Конструктивно аналогічним є бетонний завод «Базальт-150» продуктивністю 150 м3/год з одним двовальним бетонозмішувачем ємністю 4,5 м3. Установка здатна регулювати темп вивантаження готового бетону в горловину автоміксера за допомогою спеціальної пережимної лійки. Ці бетонні заводи добре зарекомендували себе в 2016-2017 рр. при будівництві авто- і залізничних мостів високою протяжністю через ріку Аму-Дар'я в Туркменії провідними українськими дорожниками фірми «Альтком».

Ці дві високопродуктивні установки комплектуються надійними двовальними бетонозмішувачами виробництва ПрАТ «Бетонмаш», що пройшли багаторічну експлуатаційну перевірку. Однак за бажанням замовників вони можуть бути укомплектовані також бетонозмішувачами нашого виробничого партнера – провідної німецької фірми «BHS-sonthofen», яка є основоположником цього виду перемішування.

Для невеликих обсягів дорожнього будівництва «Бетонмаш» випускає цілу лінійку БЗУ серії «Карбон» із наземним розташуванням бетонозмішувача та подачею готового бетону в автоміксер за допомогою похилого стрічкового конвеєра. Цей тип установок має продуктивність від 20 до 50 м3/год та комплектується за бажанням Замовника різними за ємністю й кількістю відсіків видатковими бункерами інертних матеріалів і силосами цементу різної ємності.

25Так само для невеликих обсягів дорожнього будівництва з можливістю одноденного перебазування на новий майданчик завод випускає серію безфундаментних бетонних заводів типу «Граніт» продуктивністю від 25 до 60 м3/год різної комплектації з подачею інертних матеріалів до бетонозмішувача за допомогою скіпового підйомника. Ці установки можуть бути укомплектовані тарілчастими, двовальними та навіть планетарно-роторними бетонозмішувачами для виробництва особливо твердих (маловодних) бетонних сумішей.

Крім того, ПрАТ «Бетонмаш» пропонує широкий спектр рішень для цементної промисловості за доступними цінами:

 

50 Light 7• склади цементу місткістю 20-150 т з вузлами розвантаження і перекачування цементу;

• стаціонарні установки для вивантаження цементу з хопрів продуктивністю до 30 т/год;

• мобільні установки для вивантаження цементу з вагонів-хоперів продуктивністю до 25 т/год;

• мобільні установки для вивантаження цементу з біг-бегів (м’яких контейнерів) продуктивністю до 30 т/год;

• пневматичні гвинтові насоси для цементу продуктивністю 60 т/год;

• дозатори цементу, інертних матеріалів, води та хімічних добавок;

• повнокомплектні установки з виготовлення сухих будівельних сумішей;

• підйомники пневматичні для цементу продуктивністю до 60 т/год.

Пропонуємо якісне обладнання, перевірене часом, та доступну цінову політику.

www.betonmash.com

betonmash.machinery.plant

 

logo 1

Список Статей