Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Важливі штрихи: довірте справу фахівцям

pokraska sten bezvozdushnaya lyubaya povehnost 6994603 mediumПрезентабельність приміщення залежить від якості підготовки стін, а саме нанесення штукатурки та фарбування. Несподіваних проблем не виникне, якщо довірити виконання цих робіт досвідченим майстрам з компанії «Проф-Фарбування». Вони гарантують якість, до того ж запропонують вигідні умови з надання послуг штукатурення та оздоблення.

Промислове фарбування і побілка

Кращий спосіб фарбування великої площі внутрішньої та зовнішньої (екстер’єрної) частини плоских поверхонь — це застосування методу безповітряного розпилення фарби. Механізація процесів фарбування стін дозволяє виконати роботу швидко, використовуючи будь-які лакофарбові матеріали, та отримати ідеально гладку поверхню — стін, стелі, дверей тощо.

Безповітряний розпилювач працює шляхом подачі фарби під дуже високим тиском по шлангу, далі через крихітний отвір у наконечнику пістолета фарба розпорошується рівномірно по поверхні. Використовуючи різні сопла, майстер розпорошить фарбу саме так, як це вимагає поставлене завдання: плямами, широкими чи вузькими смугами, точково або з різною товщиною покриття.

При проведенні фарбувальних робіт житлових і промислових об’єктів компанія використовує такі апарати високого тиску, як Graco, Wagner, Titan. Всі вони забезпечують високу якість фарбування безповітряним методом та його швидкість, на великих площах дозволяють знизити витрати матеріалів до 25%.

amer10 333x247 112Штукатурка «американка»

Декор «американка» дозволяє реалізувати інтер’єрний шедевр будь-якої складності та провести роботи механізованим способом у найкоротші терміни. Такий спосіб оздоблення стін і стель має й інші переваги: не вдарить по кишені замовника, при цьому забезпечить якість і довговічність. Крім того, у компанії використовують оригінальні високоякісні матеріали.

Найчастіше «американка» використовується у житлових (місця загального користування, сходові марші) та адміністративних будівлях, медичних і навчальних закладах, торгових і розважальних центрах. Тому, попри величезний асортимент рішень, серед споживачів спостерігається стабільно високий попит на цей вид оздоблення.

Для роботи підходить поверхня з чорновою штукатуркою, оскільки фактура «американка» приховує незначні дефекти стін, які при фарбуванні неприпустимі та помітні. На відміну від фарбування, яке передбачає шість етапів, оздоблення штукатуркою «американка» потребує лише два. Незважаючи на простоту виконання, варто звернутися до досвідчених майстрів, які знайомі з нюансами та врахують їх у своїй роботі.

За зміну одна бригада (2-3 працівника) здатна оздобити орієнтовно від 150 м2 площі.

b30mf 20Машинна штукатурка

Майстри компанії «Проф-Фарбування” набули великого досвіду у штукатуренні машинним способом. У їх портфоліо роботи на об’єктах різного цільового призначення — санаторії, заводи, новобудови та бізнес-центри, магазини та розважальні центри, де ключовими вимогами замовників є високий сервіс в обслуговуванні, якість та швидкість. Перелік партнерів свідчить про те, що фарбувальні та оздоблювальні роботи для великих площ майстри компанії проводять максимально швидко, з використанням новітнього обладнання та відповідно до високих стандартів якості країн ЄС.

Завдяки застосуванню новітніх апаратів високого тиску, фахівці здатні провести за зміну понад 100 м2 штукатурних робіт для житлових і комерційних об’єктів. Застосування методу машинної штукатурки дозволяє малярам швидко та акуратно поштукатурити стіни, досягти економії коштів, матеріалів та часу. А також врахувати усі побажання та втілити усі фантазії замовника при безумовному дотриманні запланованих термінів проведення декоративних робіт будь-якої складності.

Обираючи компанію для виконання штукатурення та фарбування стін, варто звернути увагу на її професійну репутацію та здатність гарантувати якісний кінцевий результат. Компанія “Проф-Фарбування” - це команда висококваліфікованих експертів, яка не просто реалізує фарбувальні та оздоблювальні роботи будь-якої складності, а й надає консалтинговий супровід проекту. 

prof-pokraska.com.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(Viber) 097 540 84 33,

063 960 33 31

 

Список Статей