Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

344343r3r4r4Сонячна енергетика є відносно новою галуззю електроенергетичного сектору України, але вона має досить високі шанси на активний розвиток. Адже, за оцінками фахівців, понад 80% території України є придатними для розвитку системи СЕС.Про поточний стан української сонячної енергетики, ключові виклики та ризики, а також про перспективи галузі розповіли учасники ринку.

IUuIt5I5UEt 5Q3Tn0BVНа третьому році повномасштабної війни ринок праці в Україні помітно оживився, а кількість вакансій сьогодні вже перевищує довоєнні показники. Однак не всі професії мають такий попит, як до лютого 2022. Серед роботодавців значно скоротилися запити на працівників ІТ-сфери, водночас більшу затребуваність мають менеджери, аграрії та люди робітничих професій.

e7yr2tf743fgДруга бізнес-зустріч ProfVentFasad зібрала всіх, хто активно працює над розвитком свого бізнесу та України, спрямовуючи зусилля на досягнення економічної стабільності та процвітання країни. Основну частину учасників зустрічі становили виробники і дистриб’ютори фасадних систем, лідери проєктних бюро, представники будівельних організацій. У межах ділової програми учасники обмінялися думками щодо актуальних трендів, тенденцій та інноваційних рішень у сфері. Організатори: Prof Build та компанія BarkS.

Головна16 квітня у прес-центрі інформаційного агентства Interfax-Ukraine відбувся круглий стіл на тему «Будівельні матеріали. Готовність до потреб ринку на відбудову». Спікерами заходу були провідні експерти виробників будівельних матеріалів. Модерувала захід Людмила Кріпка, виконавча директорка асоціації «Укрцемент».

6ee455a5zlL3UVZL5P1AВійна, яка триває понад два роки, щодня забирає людські життя, нищить домівки українців та робить їх вимушеними переселенцями без даху над головою. Через постійні масовані атаки російських окупантів кількість тих, хто потребує нового дому, щодня збільшується. Тож перед державою стоїть серйозне завдання: забезпечити цих людей житлом, не відкладаючи до закінчення війни. Один з інструментів отримання компенсації за зруйноване житло — це житловий сертифікат у рамках програми компенсації за пошкоджене та знищене житло єВідновлення.

Ще нове на сайті: