Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«Айронтрейд»: Інноваційні енергоефективні рішення для будівництва та промисловості

1111У світі, де екологічна безпека та ефективність виробництва стають усе більш важливими, компанія «Айронтрейд» посідає провідне місце в галузі світлопрозорих рішень для будівництва та промисловості. Зосереджена на наданні інноваційних та безпечних продуктів, компанія спеціалізується на енергоефективних світлопрозорих фасадних і покрівельних панелях, світлопрозорих ЛСК конструкціях та прозорих профільних листах для різноманітних об’єктів будівництва.

Переваги та можливості
Однією з ключових переваг «Айронтрейд» є фокус на якості та надійності. Заснована у 2012 році, компанія активно працює з надійними постачальниками та партнерами, щоб забезпечити клієнтів найкращою продукцією та послугами, а також пропонує рішення відомих світових виробників з Ізраїлю, Італії, Німеччини, Англії, Нідерландів та ін.

22222Крім того, «Айронтрейд» прагне до постійного вдосконалення процесів та послуг, щоб відповідати змінним потребам своїх клієнтів у світі, що швидко розвивається. Як результат, з 2021 року в компанії виготовляють енергоефективні ЛСК віконні та покрівельні конструкції під власним брендом.
Основна місія компанії — формувати, розвивати та популяризувати культуру використання світлопрозорих легких енергоефективних рішень.
Замовники «Айронтрейд» переконались, що співпраця з компанією та пропоновані рішення допомогли заощадити енергію та створити комфортне і безпечне середовище для роботи та життя.
Незважаючи на складний для країни час, компанія не зупиняється та невпинно доповнює своє портфоліо об’єктів. При цьому розширює каталог свого асортименту, основу якого становлять:
- Модульна система фасадного скління — це енергоефективна світлопрозора огороджувальна конструкція, що утворює суцільне фасадне скління, яка розроблена таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання товщини, ваги, міцності, теплоізоляції, світлопропускання та вартості.
- Модульні світлопрозорі енергоефективні легкоскидні конструкції — це світлопрозорі огороджувальні фасадні конструкції, які скидаються під впливом надлишкового тиску під час вибуху у виробничих, складських приміщеннях спеціального призначення чи інших вибухонебезпечних приміщеннях.
3333- Прозорі покрівельні сендвіч-панелі — це світлопрозорі модулі, які пропускають денне світло в будівлю, мають високу несучу здатність, ударну міцність, відмінну теплоізоляцію, повторюють форму сендвіч-панелі та мають естетичний зовнішній вигляд. Ці панелі застосовуються при спорудженні енергоефективних будівель із сендвіч-панелей.
- Листи прозорого профлиста — це листи монолітного профільованого полікарбонату, що мають певну геометрію та товщину. Листи можуть використовуватись як для окремого фасадного чи покрівельного скління, так і для суміщення з металевими профільними листами чи сендвіч-панелями. Компанія «Айронтрейд» підтримує на складі такі профілі прозорого профлиста, як ПК20, ПС20, ПК35, ПК45, ПК57, ПК60, 250/40. Також доступна опція виготовлення відповідно до геометрії замовника.
4444

- Модульна покрівельна герметична система — це енергоефективна світлопрозора конструкція, що складається з модулів, системи кріплення та алюмінієвих анодованих профілів і утворює суцільне покрівельне скління. Система розроблена таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання товщини, міцності, ваги, теплоізоляції, світлопропускання і вартості.

5555

- ПВХ PALRUF — унікальні профільовані листи із заданою геометрією, які мають чудову стійкість до хімічних речовин, вогню та ударів, що забезпечує надзвичайно довговічне рішення для покрівлі, внутрішнього та зовнішнього облицювання. PALRUF витримує агресивне хімічне середовище, де звичайна покрівля чи стіни швидко піддаються корозії, і це робить його ідеальним рішенням для довгострокового використання у складних промислових об’єктах, таких як хімічні заводи та сховища, шахти, порти тощо.

Компанія «Айронтрейд» не лише надає якісні та надійні продукти, а й є надійним партнером для своїх клієнтів. Професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного проєкту та швидка реакція на зміни потреб забезпечують пріоритетність компанії під час вибору для будівельних та промислових проєктів будь-якого масштабу.
Отже, «Айронтрейд» залишається лідером у своїй галузі завдяки поєднанню інноваційних технологій та високої якості продукції і відмінному обслуговуванню клієнтів. Її світлопрозорі рішення стають стандартом ефективного та екологічного будівництва в сучасному світі.

Ще нове на сайті: